بازدید: 402

رنگ و مش ۲۰۱۹؛ برترین ترند‌های امسال کدامند؟

منبع : ستاره کد خبر: 1491623
مدل رنگ و مش ۲۰۱۹ را باید در میان مدل‌هایی به رنگ مرجانی جستجو کرد. این هایلایت‌ها قطعا نباید به رنگ مرجانی جیغ دربیایند و می‌توانند سایر طیف‌های رنگی مرتبط را پوشش دهند.
رنگ و مش ۲۰۱۹؛ برترین ترند‌های امسال کدامند؟
مدل رنگ و مش ۲۰۱۹ را باید در میان مدل‌هایی به رنگ مرجانی جستجو کرد. این هایلایت‌ها قطعا نباید به رنگ مرجانی جیغ دربیایند و می‌توانند سایر طیف‌های رنگی مرتبط را پوشش دهند.
رنگ و مش ۲۰۱۹، برترین ترند های امسال کدامند؟ 
ستاره | سرویس آرایش و زیبایی - هنگام انتخاب رنگ مو حتما رنگ پوست خود را در نظر بگیرید. رنگ انتخابی شما باید با رنگ پوست شما همخوانی داشته باشد تا بتواند باعث افزایش زیبایی چهره شما شود. مدل های رنگ و مش ۲۰۱۹ بسیار جدید هستند و بسیاری از بانوان به استفاده از آن ها وسوسه می شوند.

رنگ سال ۲۰۱۹
مؤسسه پانتون رنگ امسال را رنگ مرجان های دریایی که معادل انگلیسی آن  living coral است را به عنوان رنگ جدید سال ۲۰۱۹ معرفی کرده است. رنگ مرجانی زنده، یکی از طیف های رنگ نارنجی است که ته رنگ طلایی نیز در خود دارد.

رنگ سال ۲۰۱۹
رنگ و مش ۲۰۱۹

رنگ و مش ۲۰۱۹
 
رنگ مو های پاستیلی از جمله رنگ های جدید امسال است که طرفداران زیادی خواهد داشت. رنگ و مش ۲۰۱۹ طیف های مختلفی را شامل می شود که بتواند طیف های گسترده خانم ها را راضی از رنگ موی خود کند.

در ادامه با سایر ترند های رنگ و مش مو در سال ۲۰۱۹ آشنا می شوید:

۱. رنگ آمبره طلایی (رنگ طلایی در انتهای مو)

رنگ آمبره طلایی (رنگ طلایی در انتهای مو)


یکی از بهترین مدل های هایلایت روی موی مشکی، آمبره طلایی است. این رنگ مناسب بیشتر سلیقه هاست و مناسب مو های تیره مخصوصا مشکی است. مو ها را تیره رنگ و انتهای ساقه مو ها را طلایی رنگ کنید.

۲. رنگ مو نقره ای دودی

 رنگ مو نقره ای دودی


رنگی متفاوت و مناسب سلیقه های خاص است. این رنگ مناسب خانم هایی است که تار های سفید را بین مو های خود دارند. با این روش مو های سفید و خاکستری خود را زیبا تر از قبل ببینید.

۳. رنگ مو کرم هلویی 

رنگ مو کرم هلویی 


این رنگ مو ترکیبی از چند رنگ مو است. ریشه مو ها تیره، میان ساقه مو به رنگ هلویی و انتهای مو کرم رنگ باید باشد. این رنگ ها و ترکیب بی نظیر آن را کمتر در بین بانوان دیگر خواهید دید.

۴. رنگ مو کاراملی

رنگ مو کاراملی


رنگ مویی خوشمزه و خوش رنگ که از کاراملی معمولی روشن تر است. این رنگ را می توانید به غیر از رنگ کامل به عنوان هایلایت بین مو های خود استفاده کنید و از زیبایی مو های خود لذت ببرید.

۵. رنگ آمبره قهوه ای - صورتی

رنگ آمبره قهوه ای _ صورتی


یکی دیگر از مدل های رنگ و مش ۲۰۱۹ رنگ آمبره قهوه ای-صورتی است. این رنگ مو جزو رنگ های پاستیلی محسوب می شود و فوق العاده شیک است. برای داشتن این رنگ مو باید بیشتر از رنگ های دیگر روی موی خود صبور باشید. این رنگ را  می توان به عنوان هایلات نیز استفاده کرد. این رنگ را روی موی مشکی یکدست خود را نیز می توانید امتحان کنید. به جای استفاده از رنگ صورتی می توانید ار رنگ زنده مرجانی استفاده کنید.

۶. رنگ آمبره صورتی (رنگ صورتی در انتهای مو)

رنگ آمبره صورتی (رنگ صورتی در انتهای مو)


رنگ صورتی را در انتهای مو های خود فراموش نکنید. مو های تیره برای این مدل رنگ مو بهترین پاسخ را می دهد.  

۷. آمبره روشن

آمبره روشن


این رنگ مو را دو بخش رنگ تشکیل می دهد. از ریشه تا نیمه ساقه مو تیره رنگ و مابقی تا انتها مو رنگ روشن دارد. باید آرایشگر فوق العاده ماهر باشد تا خطی بین دو رنگ ایجاد نشود.

۸. رنگ موی بنفش و سفید

رنگ موی بنفش و سفید


این رنگ نیز جزو رنگ های پاستیلی محبوب است. طیف رنگی برای این رنگ مو را می توان از بنفش تا آبی یا حتی سبز در نظر گرفت. رنگ های یاد شده را با کمی سفید ترکیب کنید و از رنگ موی خود لذت ببرید.

۹. رنگ موی قرمز آتشی

رنگ موی قرمز آتشی


برای رسیدن به این رنگ قرمز رنگی بین قهوه ای روشن و رنگی مسی را باید انتخاب و ترکیب کنید. این رنگ بسیار خاص است و مناسب تمام خانم ها نیست.

۱۰. رنگ مو آبی لاجوردی

رنگ مو آبی لاجوردی


یکی از جذاب ترین مدل های رنگ و مش ۲۰۱۹ رنگ آبی لاجوردی است. رنگی ترکیبی و فانتزی که بسیار طرف دار دارد. می توان از رنگ های طیف قهوه ای برای هم خوانی کنار این رنگ مو بهره گرفت.    

۱۱. رنگ مو مرجانی

رنگ مو مرجانی


رنگ موی جدید و خاص که با رنگ ۲۰۱۹ همخوانی کامل دارد. با استفاده از این رنگ جذاب رگه هایی را در موی خود ایجاد کند (مش). پیشنهاد این رنگ به عنوان رنگ مو کامل نیز میتواند کمی وسوسه انگیز باشد. اما از آنجایی که رنگ مو مرجانی یک رنگ موی فانتزی است به همین دلیل شاید رنگ مو یک دست مرجانی برای بانوان تمام سنین و با تمام موقعیت های اجتماعی مناسب نباشد. به همین دلیل آرایشگران معمولاً پیشنهاد می کنند که از رنگ مو مرجانی در تکنیک هایی مثل رنگ مو آمبره یا لایت ها استفاده کنید.

۱۲. رنگ مو آمبره نقره ای و مرجانی

رنگ مو آمبره نقره ای و مرجانی


رنگ مویی مناسب افرادی که دوست دارند از رنگ های فانتزی بهره بگیرند. در این مدل رنگ مو ریشه مو ها را تا اواسط ساقه مو به رنگ نقره ای بیارایید و انتهای ساقه را رنگ مرجانی کنید. در این مدل مو فقط احتیاج به دکلره کردن مو در قسمت ساقه مو است.

۱۳. رنگ موی ارغوانی و قهوه ای روشن

رنگ موی ارغوانی و قهوه ای روشن


اگر به دنبال خاص ترین رنگ سال می گردید ترکیب رنگ قهوه ای روشن با سایه هایی از رنگ ارغوانی مایل به بنفش را فراموش نکنید. همیشه برای داشتن بهترین و زیباترین رنگ مو و مش به این نکته توجه کنید که رنگ انتخابی برای مو هایتان با سن و سال، موقعیت اجتماعی، رنگ پوست شما همخوانی لازم و کافی داشته باشد. از رنگ آمیزی زود به زود موهایتان پرهیز کنید، زیرا این کار باعث آسیب جدی به موهایتان می شود.

اگر شما هم ایده و نظری درباره مدل های مختلف رنگ و مش ۲۰۱۹ دارید، از طریق بخش "ارسال نظر" پایین همین مطلب، می توانید آن را با ما و سایر مخاطبان ستاره در میان بگذارید.

رنگ و مش ۲۰۱۹؛ برترین ترند‌های امسال کدامند؟
:
امتیاز : 0.0 تعداد رای : 0
 • رنگ و مش ۲۰۱۹؛ برترین ترند‌های امسال کدامند؟


  مدل رنگ و مش ۲۰۱۹ را باید در میان مدل‌هایی به رنگ مرجانی جستجو کرد. این هایلایت‌ها قطعا نباید به رنگ مرجانی جیغ دربیایند و می‌توانند سایر طیف‌های رنگی مرتبط را پوشش دهند.
 • ترند‌های دکوراسیون داخلی در سال ۲۰۱۹


  ترند‌های دکوراسیون داخلی هم مانند دنیای مد و فشن هر روز در حال تغییر هستند. در هر دوره‌ای رنگ‌ها و طراحی‌های خاصی برای دکوراسیون داخلی مطرح می‌شوند که سال ۲۰۱۹ نیز از آن مستثنی نیست. در ادامه ترند‌های دکوراسیون داخلی سال ۲۰۱۹ را برایتان آورده ایم، تا
 • ۵ ترند طراحی دکوراسیون پاییزی سال ۲۰۱۹


  فصل پاییز به نوبه خود زمان مناسبی است تا نگاه مجددی به دکوراسیون منزل خود بیندازیم و تغییراتی در آن ایجاد کنیم. استفاده از رنگ‌ها و طرح‌های موجود در طبیعت اولین و اصلی‌ترین کاری است که در این فصل انجام می‌شود. می‌توان با انتخاب گزینه‌های زیبا و درست
 • ترند‌های برنامه‌نویسی سال ۲۰۱۹ چه خواهند بود؟


  «طی چند سال گذشته شرکت‌ها متوجه فواید استفاده از نرم‌افزار‌های SaaS شده‌اند. راه‌حل‌های مدیریت شده می‌توانند به مقدار قابل ملاحظه‌ای زمان عرضه ویژگی‌های جدید برای یک برنامه را کاهش دهد و در مقایسه با نرم‌افزار‌های بومی، این نرم‌افزار‌های SaaS می‌توان
 • بدترین فیلم‌های سال ۲۰۱۹ کدامند؟ + تصاویر


  هر سال علاوه بر فیلم‌های خوبی که به سینما می‌آیند، فیلم‌های نه چندان جذاب و ناموفق هم ساخته و اکران می‌شوند.
 • هفت عامل موثر بر قیمت نفت در سال ۲۰۱۹ کدامند؟


  قیمت نفت سال گذشته قبل از سقوط بیش از ۳۰ دلاری خود، به بالاترین حد در چهار سال اخیر صعود کرده بود.
 • مورد اعتمادترین شرکت‌های جهان در سال ۲۰۱۹ کدامند؟


  نشریه فوربس با کمک موسسه اعتبارسنجی Reputation Institute فهرست جامعی از ۱۰۰ برند مورد اعتماد در سال ۲۰۱۹ منتشر کرده است.
 • محصولات جدید فولکس‌ واگن در سال ۲۰۱۹ کدامند؟! +تصاویر


  شرکت فولکس واگن به تازگی از برنامه خود برای عرضه محصولات جدیدش در سال ۲۰۱۹ پرده برداشته است.
 • برترین تکنولوژ‌های سال ۲۰۱۹


  پژوهشگران و محققان فعال در مؤسسه تحقیقاتی گارتنر بتازگی با انتشار یک فهرست جدید و به‌روزرسانی شده، ۵ تکنولوژی و فناوری برتر در سال آینده میلادی را معرفی کرده و سپس به مرور مختصری بر هر یک از آن‌ها پرداخته است.
 • برترین تکنولوژی‌های سال ۲۰۱۹


  پژوهشگران و محققان فعال در مؤسسه تحقیقاتی گارتنر بتازگی با انتشار یک فهرست جدید و به‌روزرسانی شده، 5 تکنولوژی و فناوری برتر در سال آینده میلادی را معرفی کرده و سپس به مرور مختصری بر هر یک از آنها پرداخته است.
 • برترین تکنولوژی‌های سال ۲۰۱۹


  پژوهشگران و محققان فعال در مؤسسه تحقیقاتی گارتنر بتازگی با انتشار یک فهرست جدید و به‌روزرسانی شده، 5 تکنولوژی و فناوری برتر در سال آینده میلادی را معرفی کرده و سپس به مرور مختصری بر هر یک از آنها پرداخته است.
 • برترین بانک‌های سوئیسی کدامند؟


 • برترین بانک های ژاپنی کدامند؟


 • برترین بانک های ژاپنی کدامند؟


  حدود ۲۰۰ بانک در حال حاضر در ژاپن فعالیت دارند.
 • برترین بانک‌های آلمانی کدامند؟


پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها