بازدید: 12

هوآوی شگفتی می‌آفریند! برترین گوشی‌های هوشمند ماه اکتبر

منبع : ستاره کد خبر: 1490666
برترین گوشی‌های هوشمند ماه اکتبر توسط بنچمارک آنتوتو مشخص شد. در این بنچمارک، پرچمداران هوآوی در سه رتبه اول قرار گرفتند!
هوآوی شگفتی می‌آفریند! برترین گوشی‌های هوشمند ماه اکتبر
برترین گوشی‌های هوشمند ماه اکتبر توسط بنچمارک آنتوتو مشخص شد. در این بنچمارک، پرچمداران هوآوی در سه رتبه اول قرار گرفتند!

ستاره | سرویس اخبار - در این ماه خبری از گلکسی نوت ۹ در میان ده گوشی هوشمند برتر سال وجود ندارد. "بنچمارک آنتوتو" یکی از معتبر ترین روش ها برای اطلاع از قدرت گوشی موبایل و مقایسه آن ها است. البته در این تصویر، خبری از گوشی های آیفون نیست و تنها موبایل های اندرویدی مورد بررسی قرار می گیرند.

هوآوی شگفتی می آفریند! برترین گوشی های هوشمند ماه اکتبر

 

برترین گوشی های هوشمند ماه در تسخیر برند هوآوی
در ماه گذشته خبری از برند هوآوی و پرچمداران این برند در بنچمارک آنتوتو نبود. به همین دلیل طرفداران این برند بی صبرانه انتظار حضور این پرچمداران در جدول برترین گوشی های هوشمند ماه را داشتند. در این جدول میت ۲۰ هوآوی امتیاز ۳۱۱۸۴۰ را کسب کرده و برترین گوشی هوشمند ماه لقب گرفت!
رتبه دوم نیز به میت ۲۰ پرو هوآوی تعلق دارد و امتیاز ۳۰۷۶۹۳ را کسب کرده و گوشی هوشمند میت ۲۰ ایکس که لقب خاص ترین گوشی موبایل این برند را دارد امتیاز ۳۰۳۱۱۲ را کسب کرده است. حضور سه نماینده از برند هوآوی شرایط فوق العاده را در کل برای مدیریان این برند ایجاد کرده است. تفاوت امتیاز میت ۲۰ و پرو به دلیل رزولوشن کمتر میت ۲۰ است که به همین دلیل امتیاز بالاتری را به دست آورده است.

گوشی گیمینگ شیائومی در کنار برترین گوشی های هوشمند ماه اکتبر
گوشی گیمینگ بلک شارک Helo که به تازگی رونمایی شده است در رتبه چهارم این رده بندی قرار گرفته است. این گوشی هوشمند گیمینگ توانسته امتیاز ۳۰۱۷۵۷ را به دست آورد رقمی که یک پیشرفت بسیار خوب در مقایسه با نسخه های قدیمی این گوشی هوشمند محسوب می شود. در مقام بعدی این لیست، نسل اول گوشی بلک شارک شیائومی با امتیاز ۲۳۹۵۴۴ به چشم می خورد.

گوشی میزو ۱۶ که مدتی پیش رونمایی شد در رتبه ششم قرار دارد، اما رتبه هفتم مربوط به یک موبایل پرچمدار و پرفروش است گوشی موبایل وان پلاس ۶T توانسته امتیاز ۲۹۳۳۷۱ را به دست آورد، نمره ایی که یک موفقیت بزرگ پس از شش ماه از گذشته تولید این محصول به شمار می آید. در رتبه های بعدی نیز گوشی های ایسوس راگ فون، Smartisan R۱ و نوبیا Z۱۸ با امتیاز های ۲۹۱۷۰۱، ۲۹۱۱۰۲ و ۲۹۰۳۳۲ حضور دارند.

در ماه آینده نیز گوشی های آنر مجیک ۲ و شیائومی می میکس ۳ در این بنچمارک مشاهده می شود. این گوشی های هوشمند بدون شک در میان ده عنوان موبایل های قدرتمند در ماه آینده به شمار می رود. حال باید منتظر ماه های آینده و حضور پرچمداران آنر و شیائومی باشیم.

منبع: کالاسودا

هوآوی شگفتی می‌آفریند! برترین گوشی‌های هوشمند ماه اکتبر
:
امتیاز : 0.0 تعداد رای : 0

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها