بازدید: 6

خانم بازیگر با لباس عروس در «خونه یکی» +تصاویر

منبع : فردا نیوز کد خبر: 1489485
«خونه‌یکی» سریال جدید تلوزیون است که احتمالاً همزمان با جشن چهل‌سالگی انقلاب اسلامی از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

خبرگزاری تسنیم: «خونه یکی» سریال جدید تلوزیون است که احتمالاً همزمان با جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

با پایان تدوین سریال «خونه یکی» ساخت موسیقی، صداگذاری و اصلاح رنگ این مجموعه آغاز شد. حامد تهرانی علوی کارگردان مجموعه ده قسمتی «خونه یکی» که این روز ها مشغول انجام مراحل فنی این مجموعه است گفت: «تدوین این مجموعه که هم زمان با تصویربرداری آن توسط حامد حسینی و علی صداقت آغاز شد به اتمام رسید و پس از پایان تدوین ساخت موسیقی توسط انوشیروان تربتی آغاز شد. صداگذاری و اصلاح رنگ این مجموعه نیز در حال انجام است.

این مجموعه تلویزیونی به خواست تهیه کننده اثر برای پخش به شبکه نسیم سپرده شد. کارگردان این مجموعه در این زمینه بیان کرد: به احتمال زیاد «خونه یکی» در ایام دهه فجر هم زمان با جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی، پخش می شود و اگر باکس پخش آن پر شود برای پخش در ایام نوروز از همین شبکه کنار گذاشته می شود.

سریال «خونه یکی» به تهیه کنندگی روشان امیری و سیاوش امین پور داستان زندگی چهار خانواده است که در اتاق های یک خانه قدیمی کنار همدیگر زندگی می کنند و هر بار ماجرای یکی از آن ها در قصه برجسته می شود. آقای هاشمی کتاب دبستان کودکان دهه شصت نیز در این مجموعه بازی دارد و با ورود عروس و داماد (فریبا نادری و نیما شاهرخ شاهی) تغییرات عجیبی در زندگی اهالی این خانه ایجاد می شود.

نیما شاهرخ شاهی، فریبا نادری، شهرزاد عبدالمجید، رامین ناصر نصیر، شهین تسلیمی، یزدان فتوحی، ایمان صفا، فاطمه شکری، مهران ضیغمی، کیمیا گیلانی، اردشیر کاظمی، سارا والیانی، پیمان کلانتری، مانی محمدپور، کسری حاجی قربانی، عسل شاهپوری، سعیده سادات حسینی، سیاوش جعفری، آیدین خطایی و ملیکا عبداللهی در این سریال بازی می کنند.

سریال «خونه یکی» در ده قسمت بیست وپنج دقیقه ای برای پخش در ایام دهه فجر از شبکه نسیم در حال آماده سازی است.


خانم بازیگر با لباس عروس در «خونه یکی» +تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها