بازدید: 89

هوای تهران؛ اواخر امروز سالم خواهد شد/ شنبه؛ بارش برف در شمال تهران/ هوای تهران در هفته آینده آلوده نخواهد شد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1474896
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: تهران تا امروز بعد ظهر همچنان با افزایش غلظت آلاینده‌های جوی رو به رو خواهد بود، اما به تدریج از بعد از ظهر امروز با ورود سامانه جدید بارشی به کشور و تحت تاثیر قرار گفتن هوای تهران از این سامانه و وزش باد و جا به جایی عمودی هوا باعث می‌شود از تراکم آلاینده‌های جوی و آلودگی هوا کم شود.

احد وظیفه در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان درباره میزان پایداری آلودگی هوای تهران گفت: تهران تا امروز بعد ظهر همچنان با افزایش غلظت آلاینده های جوی رو به رو خواهد بود، اما به تدریج از بعد از ظهر امروز با ورود سامانه جدید بارشی به کشور و تحت تاثیر قرار گفتن هوای تهران از این سامانه و وزش باد و جا به جایی عمودی هوا باعث می شود از تراکم آلاینده های جوی و آلودگی هوا کم شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در ادامه اضافه کرد: آلودگی هوای تهران در حد ناسالم برای گروه های حساس خواهد بود و بازه ی زمانی کوتاهی دارد.

وظیفه در ادامه گفت: هفته بعد آلودگی هوا نخواهیم داشت و امواج هواشناسی رد می شوند از کشور و برای اواخر هفته آینده سامانه بارشی به کشور وارد می شود و جو شرایط خیلی پیداری نمی تواند ایجاد کند که باعث آلودگی هوا شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در ادامه بیان کرد: برای روز جمعه برای روز جمعه در تهران بارش خواهیم داشت و شنبه در تهران بارش نخواهیم داشت و بارش ها به دامنه های البرز، شرق استان تهران و مناطق مرتفع محدود خواهد بود.

وظیفه در ادامه از بارش برف در شمال تهران برای روز شنبه خبر داد و افزود: شنبه و یک شنبه با افت نسبی دما مواجهه خواهیم شد.

انتهای پیام/


هوای تهران؛ اواخر امروز سالم خواهد شد/ شنبه؛ بارش برف در شمال تهران/ هوای تهران در هفته آینده آلوده نخواهد شد
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 15

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها