بازدید: 36

دیدار و ابراز همدردی وزیر بهداشت با خانواده یکی از قربانیان حادثه آتش سوزی مدرسه دخترانه زاهدان

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1474157
وزیر بهداشت در دومین روز سفر به سیستان و بلوچستان در زاهدان با خانواده یکی از قربانیان حادثه آتش سوزی مدرسه "اسوه حسنه" دیدار کرد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سیدحسن هاشمی در دیدار با خانواده عباس خسروپرست، کارمند دانشگاه علوم پزشکی زاهدان که در حادثه آتش سوزی اخیر در مدرسه دخترانه زاهدان، فرزند خردسالش را از دست داده بود، گفت: در کنار برنامه ریزی هایی که برای آموزش اصول ایمنی و بهبود شرایط محیطی انجام می دهیم، شناسایی فرآیند ها و افرادی که در وقوع این قبیل حوادث نقش دارند هم باید انجام شود، هرچند معتقدم که هیچ کدام از این اقدامات، جای خالی فرزند را برای خانواده های داغدار پر نمی کند.

هاشمی بیان کرد: از دست دادن فرزند مصیبت بزرگی است که تنها با توکل بر خدا، صبر بر مصیبت و گذشت زمان قادر به تحمل آن هستیم.

وزیر بهداشت با بیان اینکه تا حدود زیادی از وضعیت روحی خانواده های داغدار مطلع هستم، چون من هم فرزند خردسالم را در حادثه ای از دست داده ام، افزود: با وجود آن که سال ها از آن زمان می گذرد، اما هنوز هم در برخی شرایط دشوار، معصومیت و بی گناهی فرزند از دست رفته ام را در پیشگاه خداوند گواه می گیرم و با روح پاک و بی آلایش او به درگاه حضرتش توسل می جویم.

انتهای پیام/


دیدار و ابراز همدردی وزیر بهداشت با خانواده یکی از قربانیان حادثه آتش سوزی مدرسه دخترانه زاهدان
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها