بازدید: 23

ارائه خدمات رایگان به ۲۳۷۷ بیمار ام اس شناسایی شده آذربایجان غربی

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1472038
مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری‌های وزارت بهداشت اعلام کرد: خدمات مورد تعهد معاونت درمان اعم از ویزیت‌های تخصصی و فوق تخصصی، مشاوره، خدمات پاراکلینیک و آزمایشات، خدمات توانبخشی اعم از فیزیوتراپی و کاردرمانی و گفتار درمانی، دندانپزشکی و فرانشیز دارو‌های ایرانی تولید داخل برای هر بیمار ثبت شده به صورت رایگان ارائه می‌شود.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت در اطلاعیه ای اعلام کرد: ۲۳۷۷ بیمار شناسایی شده در استان آذربایجان غربی توسط دو بیمارستان امام خمینی و شهید مطهری خدمات دریافت می کنند و اعضای کمیته ام اس دانشگاهی نیز در همین مراکز مستقر و به درمان بیماران مشغول هستند.

همچنین در این مراکز خدمات فیزیوتراپی و ام ار ای به بیماران ارائه می شود و دارو های مورد نیاز آن ها در داروخانه های هلال احمر و قدس با حواله صادر شده از سوی معاونت درمان توزیع می شود.

همچنین داروخانه های شهر های مهاباد، بوکان و خوی نیز دارو های بیماران ام اس را به جهت مراجعه کمتر این بیماران به مرکز استان ارائه می دهند. پایگاه های مشاوره در شهر های مهاباد و خوی نیز ساخته شده و مشغول خدمت رسانی به بیماران است.
در حال حاضر فضای فیزیکی مرکز جامع در قالب مراکز جامع بیماران خاص و صعب العلاج در بیمارستان های شهید مطهری و امام خمینی (ره) نیز تکمیل شده و در آستانه تجهیز است.

براساس مندرجات سامانه بیماران خاص در معاونت درمان بیماران ام اس مطابق بسته خدمتی ابلاغی از سوی معاونت درمان وزارت بهداشت مشمول گرفتن خدمت هستند و خدمات مورد تعهد این معاونت اعم از ویزیت های تخصصی و فوق تخصصی، مشاوره، خدمات پاراکلینیک و آزمایشات، خدمات توانبخشی اعم از فیزیوتراپی و کاردرمانی و گفتار درمانی، دندانپزشکی و فرانشیز دارو های ایرانی تولید داخل برای هر بیمار ثبت شده به صورت رایگان ارائه می شود.

انتهای پیام/


ارائه خدمات رایگان به ۲۳۷۷ بیمار ام اس شناسایی شده آذربایجان غربی
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها