بازدید: 85

واگذاری مجدد آلومینیوم المهدی و دارایی‌های طرح آلومینیوم هرمزال

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1469143
سازمان خصوصی‌سازی، در راستای وصول مطالبات از خریدار قبلی، شرایط واگذاری و انتقال سهام شرکت آلومینیوم المهدی و دارایی‌های طرح آلومینیوم هرمزال را اعلام کرد.
به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، سازمان خصوصی سازی با انتشار فراخوانی اعلام کرد: به منظور وصول مطالبات از خریدار قبلی، سازمان خصوصی سازی ایران نسبت به واگذاری و انتقال سهام شرکت آلومینیوم المهدی و دارایی های طرح آلومینیوم هرمزال با مشخصات و شرایط مصوب اقدام می کند.

بر این اساس، میزان سهام قابل واگذاری آلومینیوم المهدی ۷۳.۳۶ درصد و میزان دارایی قابل واگذاری دارایی های طرح آلومینیوم هرمزال ۱۰۰ درصد سهام این شرکت را شامل می شود. همچنین شرایط پرداخت وجه این معامله، به صورت ۳۴۰ میلیارد تومان به عنوان حصه نقدی معامله، پرداخت باقی مانده ثمن معامله به صورتی تعیین شده که خریدار، تمام اقساط مربوط به این معامله را که خریدار قبلی تعهد کرده؛ اما سررسید آن فرانرسیده، تقبل و پرداخت می کند.

علاوه بر این، خریدار تمامی وجوه ریالی و ارزی پرداختی خریدار قبلی، بابت اقساط قرارداد واگذاری و سایر تعهدات مالی مندرج در قرارداد را پس از حسابرسی ویژه توسط سازمان خصوصی سازی، ظرف مدت سه ماه پس از ابلاغ نتیجه حسابرسی به این سازمان پرداخت می کند؛ ضمن اینکه خریدار متعهد است بابت حسن انجام این تعهد، یک فقره چک به مبلغ هزار میلیارد تومان به سازمان خصوصی سازی تحویل دهد.

بر اساس اعلام سازمان خصوصی سازی، خریدار متعهد است اقساط قرارداد تسهیلات دریافت شده از بانک صنعت و معدن را در سررسید های مقرر طبق جدول پیوست پرداخت کند.

بر این اساس، متقاضیان می توانند حداکثر تا پایان وقت اداری ۲۷ آذر ماه نسبت به ارائه تضمین خرید به ارائه پیشنهاد اقدام کنند و سازمان خصوصی سازی در رد یا قبول هر یک از پیشنهاد های واصله مختار است.
 
انتهای پیام/

واگذاری مجدد آلومینیوم المهدی و دارایی‌های طرح آلومینیوم هرمزال
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها