بازدید: 157

تهیه کالباس خانگی، غذای خوشمزه برای کودکان

منبع : نی نی بان کد خبر: 1467405
پروتئین ها نوعی از مواد مغذی هستند که مصرف آنها در رژیم روزانه ازاهمیت بالایی برخورداراست.
ژامبون پک:بسته ی تولید کالباس خانگی - دیگه وقتشه خودت دست به کار شی!
پروتئین ها نوعی از مواد مغذی هستند که مصرف آنها در رژیم روزانه ازاهمیت بالایی برخورداراست.
منابع اصلی پروتئینها گوشت قرمز وگوشت سفید ,عذاهای دریایی,لوبیا و نخود ,تخم مرغ, سویا ودانه های خوراکی میباشد 
مصرف پروتئین ها ی حیوانی علیرغم اینکه  امری واجب در رژیم غذاییست , ولی باید دانست که باید به جای مصرف گوشتهای پرچرب  که باعث بالارفتن کلسترول خون وبیماریهای  قلبی میشود,ازانواع کم عارضه تراستفاده کرد.
سینه ی مرغ  یکی از بهترین منابع پروتئینی برای رژیم غذایی سالم وبه ویژه برای ورزشکاران وافرادی که نگران سلامتی خود هستند ,میباشد.
با درنظر گرفتن این نکته که ما ده ی  اصلی کالباس مرغ گوشت سینه ی مرغ است  بنابراین یکی از بهترین مواد دارای جایگاه اصلی دریک رژیم غذایی سالم وکاملاست,به شرط آنکه از مواد تشکیل دهنده آن مطمئن باشید !
ترکیبات کالباس درصورتی که درخانه وتوسط خود شما با گوشت  مرغ  دردسترس خودتان تهیه گردد ,یکی ازکاملترین  و بیضررترین منابع پروتئینی برای برنامه غذایی روزانه است. مهمترین نکته درسرو اینگونه کالباس این است که  در طبخ  و تهیه  آن تنها مرغ به صورت بخارپزکه بهترین روش طبخ مواد غذایی است پخته میشود وازهیچگونه روغنهای مضرومواد نگهدارنده ازجمله  نیتراتها درتهیه آن استفاده نشده  است
 ژامبون پک افخم برای اولین بار درایران تهیه ی یک کالباس خانگی با همان عطروطعم کالباس صنعتی براحتی و با صرف زمان وهزینه ی کمتربرای شما میسرکرده است.
تهیه کالباس خانگی، غذای خوشمزه برای کودکان
درحقیقت تولید کالباس درخانه کاری زمان گیروسخت است وژامبون پک افخم با دغدغه سلامتی موادغذایی برای اولین باردرایران این محصول را تولید کرده است که با صرف کمترین وقت وانرژی وهزینه به راحتی بتوان یکی ازسالم ترین مواد غذایی برای خانواده رافراهم کند.
علاوه براین تمام خانواده هایی دارای کودک میدانند که غذا دادن به کودکان در سالهای اخیر به دلایل مختلف به دغدغه بزرگی تبدیل شده است وکودکان به طرز عجیبی به موجوداتی تبدیل شده اند که غذا نمیخورند!
کالباس جز معدود غذاهای مورد علاقه ی کودک است که به تنهایی،به صورت اسنک ها وترکیب درساندویچ ها وغذاهای متفاوت میتواند استفاده شود وبسیار موردعلاقه ی کودک است وچه چیزی ازاین بهترکه غذای مورد علاقه ی کودک یکی ازبهترین وسالمترین غذاهای ممکن باشد.
وقتی  که با ژامبون پک افخم  کالباس خانگی خود را درست میکنید گوشت مرغ خانگی خود را با این پک ترکیب کرده و به راحتی و با استفاده ازابزاری که دراین پک قرارگرفته در مدت زمان کوتاهی می توان کالباس خانگی تهیه کنید وحتی درفریزرتا زمان مصرف بعدی به اندازه ای که گوشت در فریزر شما سالم می ماند نگهداری کرد. 

تهیه کالباس خانگی، غذای خوشمزه برای کودکان

 برای وعده ی صبحانه با کمی گوجه و کاهو برای کودک دبستانی خود ساندویچ کوچکی تهیه کنید وبا خیال راحت آنرا در کیف او بگذارید ومطمئن باشید که از فردا عاشق وعده صبحانه اش خواهد شد
برای ورزشکاران وافراد با تمام رژیم های غذایی میتواند بهترین و پرمصرف ترین ماده غذای باشد.
برای شما که جزخانمهای شاغل هستید وزمان کمتری برای تهیه مواد غذایی سالم وخانگی دارید بهترین ایده برای تهیه ی غذایی خانگی خوشمزه وسالم است.
برای افرادی که کار خانگی کوچک آشپزیشان شامل تهیه کالباس خانگی است ، با این پک می توانند سالم تر و بهداشتی تر از قبل این ماده غذایی را تهیه کنند .
برای رستوران هایی که مثل ما دغدغه بهداشت و سلامتی همنوعانشان را دارند با تهیه این پک می توانند تمامی غذاهایی که شامل کالباس می باشد را با این پک تهیه نمایند و به مشتریانشان تضمین کیفیت و سلامتی غذا را با اطمینانی بیشتر بدهند.
شما هم می توانید از اینجا این محصول را با ارسال رایگان تهیه کنید و لذت یک کالباس سالم و خوشمزه را به خانواده خود تقدیم کنید.
این محصول توسط کارخانه صنایع غذایی افخم تولید شده که 36 سال در زمینه مواد غذایی فعالیت کرده است .این واحد صنعتی پس از سال ها فعالیت در سال 1389 با   راه اندازی واحد آزمایشگاهی مجهز و واحد ساخت و تولید صنعتی موفق به دریافت پروانه تحقیق و توسعه گردید و خط مش فعالیتهای خود را تولید محصولات جدید و منحصر به فرد در صنعت غذائی کشور قرار داد و افتخار این را داشت در سال 1391 توسط مهندسان و محققان مجرب خط تولید آرد سوخاری پانکو را برای اولین بار در ایران راه اندازی کند و تا به این روز تمام تلاش  خود را برای افزایش توان تولید در کنار حفظ کیفیت انجام داده حمایت مشتریان در این سالها خود تصدیقی بر این مطلب می باشد. 
این واحد صنعتی اکنون با دارا بودن 15 محصول  منحصر به فرد از لحاظ کیفیت ، دارای واحد های مختلفی از جمله آزمایشگاه  و واحد ساخت و تولید  و نیز فروش آنلاین محصولات به کار خود با قدرت ادامه می دهد. 
شعار افخم همواره تولید داخلی با کیفیت تضمین شده ی محصولات خارجی برای هموطنان عزیزمان در سرتاسر ایران اسلامی بوده است.


تهیه کالباس خانگی، غذای خوشمزه برای کودکان

تهیه کالباس خانگی، غذای خوشمزه برای کودکان

لابیاپلاستی
همین حالا با ما تماس بگیرید
03137882150

تهیه کالباس خانگی، غذای خوشمزه برای کودکان  www.afkham-co.com

تهیه کالباس خانگی، غذای خوشمزه برای کودکان
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها