بازدید: 18

ایران بزرگترین اکوسیستم استارت آپی منطقه را دارد

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1451215
ستاری با بیان اینکه درحال حاضر ایران دارای بزرگترین اکوسیستم استارت آپی منطقه است، گفت:: هرکجا پول بی زحمت دست انسان می‌آید سبب ایجاد رانت می‌شود.

ایران بزرگترین اکوسیستم استارت آپی منطقه را داردبه گزارش خبرنگار  حوزه فن آوری گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری در مراسم امضا تفاهم نامه مشترک معاونت علمی و فناوری و سازمان بسیج اساتید کشور در راستای کمک به شکل گیری زیست بوم کارآفرینی و اقتصاد دانش بنیان که امروز در معاونت علمی برگزار شد؛ با اشاره به اقتصاد نفتی گفت: هرکجا پول بی زحمت دست انسان می آید سبب ایجاد رانت می شود و هر بخشی به دنبال اتصال به رانت می شود.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری ادامه داد: کشورهایی که بر پایه ثروت ایجاد می شوند، اقتصاد خوبی ندارند و همان تفکر بچه پولداری که مقام معظم رهبری بر آن تاکید دارند برای اقتصاد مناسب نیست، در اقتصاد نفتی وجود ندارد و بخش خصوصی در این بخش ها فعال نیست.

وی با اشاره به حضور نیروی جوان اقتصاد گفت: زمان جنگ نیز جوانان با اعتماد به نفس و انگیزه بالا خود کار کردند اما ایجاد محیط مناسب برای این جوان و بوحود آمدن شرکت های دانش بنیان است.

ستاری درباره استارت آپ ها گفت: زمانی صحبت از استارت آپ ها تهدید بود در حالی که اکنون حاضر بزرگترین اکوسیستم استارت آپی در منطقه را داریم و درحال کار روی ماشین سازی هستیم.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری ادامه داد: این فضا سب توسعه فرهنگ اقتصاد دانش بنیان می شود و شکل درست آن در بسیج سبب توسعه مبانی انقلاب می شود.

انتهای پیام/

توسعه فرهنگ اقتصاد دانش بنیان

ایران بزرگترین اکوسیستم استارت آپی منطقه را دارد
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها