بازدید: 22

اولین عکس هادی کاظمی در سریال کمدی «سال‌های دور از خانه»

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1451090
نخستین تصویر از هادی کاظمی در نقش امیریل زهره‌خانی در مجموعه نمایش خانگی «سال‌های دور از خانه» منتشر شد.

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان،نخستین تصویر از هادی کاظمی در نقش امیریل زهره خانی در مجموعه نمایش خانگی «سال های دور از خانه» به کارگردانی مجید صالحی منتشر شد.

کاراکتر «زهره» در مجموعه نمایش خانگی کمدی سال های دور از خانه یکی از دو کاراکتر اصلی سریال است که در «شاهگوش» حضور داشت و در کنار «خنجری» دوران سر بازی اش را می گذراند.

اولین عکس هادی کاظمی در سریال کمدی «سال های دور از خانه»

این سریال کمدی که از روی مجموعه پرمخاطب «شاهگوش» ساخته می شود، نخستین اسپین آف ایرانی است. این سریال کمدی، داستانی متفاوت و کمدی از دوران پس از سربازی «خنجری» و «زهره» را روایت می کند.

بر اساس این گزارش احمد مهرانفر در نقش خنجری، هادی کاظمی در نقش زهره، آزیتا حاجیان، حدیث میرامینی، آزاده زارعی، احسان کریمی، گیتی قاسمی، علیرضا استادی، میرطاهر مظلومی، مهرناز بیات، محمدرضا عقدایی، علی نظری، یدالله شادمانی، خسرو احمدی، علی عامل هاشمی، بهنام شرفی، مهدی صباغی، سیاوش چراغی پور و مسعود روشن پژوه دیگر بازیگران اصلی این سریال کمدی هستند.

مجید صالحی کارگردان و محمدحسین قاسمی تهیه کننده «سال های دور از خانه» هستند که بر اساس متنی از امیرحسین قاسمی و احمد مهرانفر ساخته می شود. 

انتهای پیام/


اولین عکس هادی کاظمی در سریال کمدی «سال‌های دور از خانه»
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها