آسیاتل

بازدید: 34

تداوم بارش ها در کشور

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 1443524
مدیر کل پایش سازمان هواشناسی کشور گفت: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته و با ورود سامانه های جوی به کشور به نظر می رسد روزهای خوش بارشی در هفته آینده در پیش است و بارندگی ها در بیشتر مناطق کشور ادامه دارد.
آفتاب‌‌نیوز :
مسعود حقیقت روز چهارشنبه در گفت گو با ایرنا افزود: امروز نیز همچنان شهرهای صنعتی و پرجمعیت مانند تهران، قزوین، کرج، اراک، قم و اصفهان غبارآلود و انباشت آلایندگی خواهد داشت.

وی اظهار داشت: سامانه جنوبی که از روز گذشته وارد کشور شده بود در قسمت های جنوبی کشور مانند استان های یزد، فارس، بوشهر، شرق هرمزگان ، جنوب کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان بارش پراکنده را به همراه داشت و امروز نیز ادامه دارد.

حقیقت گفت: فردا سامانه جدیدی از مرزهای غربی وارد کشور می شود که پنج شنبه و جمعه در استان های واقع در شمال غرب، شاهد بارش خواهیم بود، در مناطق کوهستانی نیز به شکل برف خواهد بود.

وی افزود: همچنین از جمعه سامانه بارشی دیگری از غرب وارد می شود که در مناطق جنوب غرب، غرب، مرکز، دامنه های البرز در زنجان، قزوین، البرز، تهران، سمنان و به تدریج شمال شرق کشور بارش باران همراه با رعد و برق را به همراه خواهد داشت که در خوزستان، ایلام، کرمانشاه، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، غرب بوشهر و جنوب همدان از شدت بیشتری برخوردار است و احتمال آبگرفتگی معابر وجود دارد.

به گفته وی، بارش در مناطق کوهستانی زاگرس و البرز به شکل برف خواهد بود و به ن
ظر می رسد هفته آینده هفته خوش بارشی در بیشتر مناطق کشور باشد و شاهد بارش های خوبی خواهیم بود.
حقیقت تاکید کرد: به کشاورزان مناطق یاد شده که شدت بارش خواهند داشت توصیه می شود حتما نسبت به پاکسازی راه آب مزارع و باغات اقدام کنند تا به مزارع آسیب وارد نشود.

وضعیت هوای تهران / گرمترین و سردترین نقاط کشور 

مدیر کل پایش سازمان هواشناسی افزود: کمینه دمای امروز صبح تهران 6 درجه و بیشینه دیروز پایتخت به 15 درجه رسیده بود و امروز نیز در همین شرایط باقی می ماند.

حقیقت گفت: راسک با دمای 33 درجه بالای صفر و راسک با 5 درجه زیر صفر به ترتیب گرمترین و سردترین نقاط کشور در 24 ساعت گذشته بودند.

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

حواشی مجمع عمومی فدراسیون والیبال/ بی‌توجهی اعضا به گزارش مالی!

حواشی مجمع عمومی فدراسیون والیبال/ بی‌توجهی اعضا به گزارش مالی!

مردم گزارش تخلف در شهرداری را به ۱۳۷ اعلام کنند/اعضای هیئت مدیره بانک شهر در روز‌های آینده معرفی می‌شوند

مردم گزارش تخلف در شهرداری را به ۱۳۷ اعلام کنند/اعضای هیئت مدیره بانک شهر در روز‌های آینده معرفی می‌شوند