بازدید: 64

ونزوئلا؛ حریفی سرسخت از آمریکای جنوبی

منبع : فرارو کد خبر: 1443255
تیم ملی ابتدا پنجشنبه هفته گذشته در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم ترینیداد و توباگو رفتند و با یک گل به برتری رسیدند و حالا قرار است امشب با تیمی بازی کنند که آن هم قرار بود به تهران بیاید و در آزادی به مصاف ایران برود، اما مسائل سیاسی و غیرفوتبالی در نهایت دو تیم را برای برگزاری این بازی به قطر کشاند.
تیم ملی فوتبال ایران امشب در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی ونزوئلا خواهد رفت.

به گزارش خبر آنلاین، برنامه آماده سازی تیم ملی برای حضور هرچه قدرتمند تر در رقابت های جام ملت های آسیا ۲۰۱۹، این روز ها با جدیت تمام پیگیری می شود. اردوی فعلی تیم ملی هم که هنوز در حال برگزاری است را می توان یکی از مفیدترین اردو های این چندوقت اخیر این تیم دانست، زیرا که شاگردان کی روش توانستند از حداکثر فرصت برای برگزاری بازی دوستانه در روز های فیفا بهره ببرند و دو حریف را برای خود تدارک ببیند.
 
ونزوئلا؛ حریفی سرسخت از آمریکای جنوبی

عرفان حاج بابایی معتقد است، آن ها ابتدا پنجشنبه هفته گذشته در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم ترینیداد و توباگو رفتند و با یک گل به برتری رسیدند و حالا قرار است امشب با تیمی بازی کنند که آن هم قرار بود به تهران بیاید و در آزادی به مصاف ایران برود، اما مسائل سیاسی و غیرفوتبالی در نهایت دو تیم را برای برگزاری این بازی به قطر کشاند.

ونزوئلا؛ حریفی از آن سر دنیا
طی این مدت اخیر، کارلوس کی روش علاقه بالایی به بازی با تیم های اهل قاره آمریکا نشان داده. تیم ملی ماه گذشته هم به مصاف بولیوی رفت که توانست با نتیجه ۲-۱ این تیم را شکست دهد؛ و حالا ونزوئلا پس از بولیوی و ترینیداد، سومین حریف تیم ملی از آن سوی دنیاست.

درست است که شاگردان رافائل دودامل که در رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ در منطقه آمریکای جنوبی در بین ده تیم حاضر در آن رقابت ها جایگاه بهتر از انتهای جدول نیافتند، اما با کسب دو تساوی مقابل تیم قدرتمند آرژانتین در همان رقابت ها نشان دادند توانایی شگفتی سازی را دارند. آن ها طی دو دیدار رفت و برگشت مقابل لیونل مسی و یارانش به نتایج تساوی ۲-۲ و ۱-۱ دست یافتند که بی تردید نتیجه خوبی برای آن ها تلقی می شود.

نتایج خوب در مقابل دو حریف آسیایی
این تیم زرشکی پوش اهل آمریکای جنوبی، در دو بازی اخیر دوستانه خود به مصاف دو تیم آسیایی رفته که رقبای قطعی و جدی ایران در راه فتح جام ملت ها هستند. آن ها روز جمعه در دیداری دوستانه مقابل ژاپن به نتیجه تساوی ۱-۱ دست یافتند و ماه گذشته هم موفق شدند که با نتیجه ۲-۰ از سد امارات عبور کنند و حالا ایران، به عنوان بهترین تیم قاره کهن، سومین چالش آسیایی ونزوئلا طی چند وقت اخیر خواهد بود.

تیم ۲۹ جهان در انتظار شاگردان کی روش
طبق آخرین جدولی که فیفا در ماه اکتبر منتشر کرده، تیم ملی ونزوئلا با ۱۴۷۹ امتیاز و سه پله صعود، در جایگاه ۲۹ این رنکینگ قرار دارد یعنی درست یک پله بالاتر از تیم ملی ایران که با ۱۴۷۸ امتیاز در رده سی ام این رنکینگ ایستاده است.

ایران حالا در آستانه جام ملت ها این فرصت را دارد که در دیداری دوستانه به مصاف تیمی برود که در جدول فیفا بالاتر از خودش ایستاده و این می تواند چالشی جدی و ارزشمند برای تیم کی روش باشد.

ونزوئلا؛ حریفی سرسخت از آمریکای جنوبی
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

چهاردهمین گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی، پایبندی ایران به تعهداتش را تایید کرد

چهاردهمین گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی، پایبندی ایران به تعهداتش را تایید کرد

گزارشی از جلسه قرآن «محسن امیری» در منطقه 14 تهران + صوت و فیلم

گزارشی از جلسه قرآن «محسن امیری» در منطقه 14 تهران + صوت و فیلم

ارائه گزارشی از نخستین انتخابات اعضای شورای عالی آموزش و پرورش

ارائه گزارشی از نخستین انتخابات اعضای شورای عالی آموزش و پرورش