آسیاتل

بازدید: 33

انهدام هزاران دستگاه از ادوات زرهی ساخت آمریکا در یمن

مجاهد یمنی در تجمع طلاب حوزه علمیه در مدرسه فیضیه گفت: به‌زودی در یمن مردانی خواهید یافت که پوزه متجاوزان را به خاک خواهند مالید.

به گزارش بولتن نیوز، سید صادق الشرفی ظهر امروز در تجمع طلاب حوزه علمیه قم در حمایت از مقاومت مقدس یمن که در مدرسه فیضیه برگزار شد، با اشاره به حملات وحشیانه به ملت یمن اظهار داشت: امروز در یمن هیچ حرمتی مراعات نشده و دشمنی های سعودی، آمریکایی، اماراتی و دشمنی های وحشیانه منطقه ای همه امور و ارزش های انسانی را لگدکوب خود کرده است.

مجاهد یمنی عنوان کرد: محاصره امروز یمن مانند محاصره شعب ابی طالب و محاصره یاران امام حسین(ع) در صحرای کربلا است، گویا احساس می شود جاهلیت نخستین با تمام ویژگی ها و سردمداران آن که تا بن دندان مسلح هستند بازگشته اند.

وی با بیان اهداف اساسی متجاوزان از لشکرکشی به یمن ابراز کرد: جاهلیت امروز نسبت به گذشته بسیار وحشیانه تر و مجهزتر بوده و در 4 سال گذشته انواع جنایت ها را در حق مردم یمن مرتکب شده است، تمام اقدامات تجاوزگرانه صرفاً با هدف تقسیم و غارت و چپاول نعمت های یمن انجام می شود، آمریکا سرمنشأ تمام شرارت ها در منطقه است.

این مجاهد یمنی عنوان کرد: امروز در یمن افرادی وجود داشته که پرچم عزت و استقلال را بلند کرده اند، در یمن افرادی وجود دارد که قدرت تحمل مصیبت های وارده را دارند چراکه آن ها در پیشگاه خداوند متعال سربلند هستند.

الشرفی روحیه بالای رزمندگان یمنی را مورد توجه قرار داد و تأکید کرد: به زودی در یمن مردانی خواهید یافت که پوزه متجاوزان را در صحرا و کوه های یمن به خاک خواهند مالید، در سایه بی تفاوتی سازمان ملل متحد جنایت های زیادی در حق مردم یمن صورت می گیرد.

وی با اشاره به برخی از جلوه های شکست سعودی ها در یمن بیان کرد: امروز در سواحل الحدیده انواع سلاح های کشتار جمعی استفاده می شود، در روزهای اخیر متجاوزان سعودی در این ساحل به خاک و خون کشیده شدند، هزاران دستگاه از ادوات زرهی ساخت آمریکا در یمن منهدم شده و به نمادی برای شکست متجاوزان تبدیل شده است.

این مجاهد یمنی تأکید کرد: متجاوزان امروز هدف قرار دادن مردم غیرنظامی، انبارهای غذا، دارو و غیره را در سایه بی تفاوتی سازمان ملل متحد هرروز تکرار می کنند، ملت یمن معتقد است آمریکا سردمدار شر در دنیا بوده و تمام جنایت های یمن با تحریک آمریکا صورت می گیرد.

الشرفی آمریکا را دشمن درجه نخست ملت یمن دانست و گفت: ملت یمن معتقد بوده دشمن نخست یمن آمریکا در درجه دوم رژیم صهیونیستی و در درجه سوم مزدوران سعودی هستند که به دستور آمریکا اقدامات متجاوزانه ای را در یمن انجام می دهند.


پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

حواشی مجمع عمومی فدراسیون والیبال/ بی‌توجهی اعضا به گزارش مالی!

حواشی مجمع عمومی فدراسیون والیبال/ بی‌توجهی اعضا به گزارش مالی!

مردم گزارش تخلف در شهرداری را به ۱۳۷ اعلام کنند/اعضای هیئت مدیره بانک شهر در روز‌های آینده معرفی می‌شوند

مردم گزارش تخلف در شهرداری را به ۱۳۷ اعلام کنند/اعضای هیئت مدیره بانک شهر در روز‌های آینده معرفی می‌شوند