آسیاتل

بازدید: 46

سکه ۲۰۰ هزار تومان ریخت

منبع : فرارو کد خبر: 1441229
هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون تومان معامله می‌شود.بر این اساس در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی دو میلیون و ۸۰ هزار تومان، ربع‌سکه یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۶۶۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت سکه امروز نیز مانند روز گذشته روند کاهشی خود را حفظ کرد و بهای هر قطعه سکه تمام بهار آزادی نزدیک به ۲۰۰ هزار تومان نسبت به روز گذشته کاهش یافت

به گزارش خبرآنلاین، دیروز قیمت هر قطعه سکه کاهشی نزدیک به ۸۰ هزار تومان را تجربه کرده و بازار سکه با معامله سکه ۴ میلیون و ۲۵۰ هزار تومانی کار خود را به پایان برد.

صرافان معتقدند کاهش نرخ ارز دلیل کاهش قیمت سکه بوده است. هر دلار امروز در بازار ۱۳ هزار و ۱۰۰ تومان معامله می شود. بر این اساس با کاهش ۲۰۰ هزار تومانی قیمت، بهای خرید و فروش سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران به ۴میلیون و ۵۰ هزار تومان رسید.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون تومان معامله می شود. بر این اساس در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی دو میلیون و ۸۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۶۶۰ هزار تومان فروخته می شود.

هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۳۷۷ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۰۰ دلار معامله می شود.


پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا