بازدید: 87

هتلی نفرین شده که مسافرانش را می‌کشد!

هتلی در لس آنجلس که با قتل و خودکشی های اتفاق افتاده در آن شناخته می شود.

به گزارش بولتن نیوز، هتل سیسیل (Cecil Hotel) در شهر لس آنجلس به جای این که مثل دیگر هتل ها به ستاره هایش یا خدمات خاص و با کیفیتش شهرت داشته باشد، بیشتر با قتل و خودکشی های اتفاق افتاده در آن شناخته می شود. همین بس که دو نفر از قاتلان سریالی در این هتل اقامت داشته اند و مرگ های مشکوک مسافران هتل هم چند بار گزارش شده است. این اتفاقات باعث نشد که هتل تعطیل شود و صاحبان آن فقط به تغییر نام اکتفا کردند. با این که حالا نام هتل «Stay on Main» است اما با این سابقه ی گفته شده، خوابیدن در این هتل مثل دیگر هتل ها لذت بخش نخواهد بود. این هتل به اندازه ای بدنام شده است که خیلی افراد می گویند رزرو کردن هتل با خودتان است اما خروج از آن دیگر معلوم نیست. در ادامه، ۱۲ اتفاق وحشتناک و عجیب رخ داده در این هتل را مرور می کنیم
1. اقامت قاتل زنجیره ای، ریچارد رامیرز در هتل

ریچارد رامیرز یکی از قاتلان و متجاوزان بی رحم دهه ۸۰ میلادی است که مرتکب چندین جنایت شد. او در سال های ۱۹۸۴ تا ۱۹۸۵ موجب ترس ساکنان دو شهر لس آنجلس و سان فرانسیسکو می شد و در همین یک سال حداقل ۱۳ نفر را کشت. او برای قتل هایش از لوازم و سلاح های مختلفی استفاده می کرد. چکش، اسلحه، چاقو، آچار چرخ و قمه، ابزارهای قتل ریچارد رامیرز بودند.
2. جسد الیسا لم در منبع آب هتل

در ژانویه سال ۲۰۱۳ بود که دختر ۲۱ ساله توریست کانادایی به نام الیسا لم در این هتل اتاق رزرو کرد اما به طور ناگهانی گم شد و سه هفته بعد جسد برهنه او در تانکر آب بالای سقف هتل پیدا شد. پیدا شدن جسد هم نتیجه مشاهده تعمیرکارهایی بود که به دلیل شکایت مسافران از رنگ، طعم و مزه آب هتل برای روشن شدن موضوع به سراغ تانکر آب رفتند و بعد مشخص شد که جسد الیسا در این سه هفته در منبع آب بوده است.

بعد از این بود که فیلم های دوربین های مدار بسته بازبینی شد و رفتارهای عجیب این دختر در طول اقامتش در هتل دیده شد. بعضی افراد می گویند این رفتارها و حرکات عجیب به نوعی حقه بازی های عمدی وی بوده است و برخی می گویند او دچار حالات روانی غیرطبیعی می شد. در نتیجه، تحقیقات این مرگ مشکوک اعلام شد که الیسا دچار افسردگی و اختلال دوقطبی بوده که در نهایت منجر به خودکشی شد.
3. اقامت قاتل زنجیره ای بعد از قتل

قاتلی به نام جان (جک) انتروگر که یک روزنامه نگار استرالیایی بود بعد از این که مدتی در زندان بود به لس آنجلس رفت تا درباره یک پرونده جنایی تحقیق کند. او برای اقامت، هتل سیسیل را انتخاب کرد. انتروگر با این که عفو مشروط گرفته بود اما با تغییر هویت توانسته بود به قتل های خود در اروپا و آمریکا ادامه دهد. درست در هنگامی که در هتل سیسیل بود سه زن را کشت.

او به طور ناگهانی مظنون به چندین قتل شناخته شد. در نهایت او دستگیر و دادگاه به حبس ابد وی حکم داد ولی انتروگر درست در شبی که حکمش اعلام شد خودش را دار زد و مرد.
۴. پرتاب کردن نوزاد از پنجره هتل

در سال ۱۹۴۴ بود که دوروتی ۱۹ ساله همراه با لوین ۳۸ ساله در این هتل اقامت داشتند دوروتی دچار شکم درد می شود و این درد ادامه پیدا می کند تا وقتی که لوین به حمام می رود و در همین حین دوروتی یک پسر بچه به دنیا می آورد! او از این اتفاق شوکه شد چون از حامله بودنش خبر نداشت. او که به تنهایی بچه را به دنیا آورده بود متوجه می شود که نوزاد نارس و مرده است و به همین دلیل آن را از پنجره هتل به بیرون پرت می کند.

نوزاد مرده روی سقف یکی از همسایه ها افتاده بود که بعدها مشاهده می شود. او به دلیل کاری که کرد دادگاهی شد اما در نهایت دادگاه او را به دلیل جنون تبرئه کرد و دوروتی برای درمان به تیمارستان منتقل شد.
۵. خودکشی های متعدد در هتل سیسیل

در سال ۱۹۳۱ مردی ۴۶ ساله در شهر نورتون گم می شود و بعد از جستجوهای فراوان در نهایت جسد او را در یکی از اتاق های هتل سیسیل پیدا می کنند. او با نام غیرواقعی اتاق را رزرو کرده بود و خودش را با خوردن یک کپسول پر شده از سم کشته بود.

این اولین خودکشی در هتل بود اما آخرین مورد نبود. در سال های بعد چندین خودکشی اتفاق افتاد. یک نفر گلوی خود را با تیغ برید و چند نفر هم از پنجره اتاق ها به بیرون پریدند.
6. رهگذری که با سقوط یک نفر از بالای هتل جانش را از دست داد

در اکتبر سال ۱۹۶۳ بود که یک مرد ۶۵ ساله در حال عبور از جلوی هتل بود و ناگهان زنی ۲۷ ساله که برای خودکشی از طبقه ۹ هتل پریده بود روی او می افتد. پائولین ۲۷ ساله بعد از یک دعوا با همسرش نامه خودکشی می نویسد و از پنجره بیرون می پرد، غافل از این که با این کار جان یک نفر دیگر را هم گرفت. این اتفاق نشان می دهد حتی عبور از کنار هتل سیسیل هم خطرناک است.
۷. تلفنچی که به طرز وحشتناکی کشته شد

در سال ۱۹۶۴ خانمی اپراتور تلفن هتل بود و با لقب «گولدی کبوتر دوست» به دلیل غذا دادن مداوم به پرنده ها شناخته می شد. به طور ناگهانی جسد او را در اتاقش پیدا کردند. گولدی به شکل وحشتناکی مورد تجاوز و قتل قرار گرفته بود.

بعد از این قتل، مرد جوانی ۲۹ ساله که در هنگام قتل در اطراف دیده شده بود و از قبل هم با گولدی آشنایی داشت دستگیر شد. با این که حتی او را خون آلود دیده بودند اما در نهایت او گناهکار شناخته نشد و آزاد شد. قاتل گولدی هرگز پیدا نشد.
۸. زنی که از پنجره بیرون پرید اما در میان سیم ها گیر افتاد

تعداد از پنجره بیرون پریدن در هتل سیسیل واقعاً زیاد است و در یکی از این خودکشی ها هم زنی ۲۵ ساله به نام Grace E. Magro از طبقه نهم سقوط می کند و روی تیرک خطوط می افتد. او را به بیمارستان منتقل می کنند اما شدت جراحات به اندازه ای بود که زنده نماند. پلیس نتوانست شواهد محکمی پیدا کند که ثابت کند این یک اتفاق بوده است یا خودکشی. هم اتاقی این زن هم توضیحی برای احتمال خودکشی نداشت.
۹. خودکشی دیگر

در یک خودکشی دیگر، در سال ۱۹۵۴، زنی میانسال از شهر سن دیگو از طبقه هفتم هتل بیرون پرید اما به طور اتفاقی روی سایه بان ورودی هتل می افتد. دختری هم که شاهد این خودکشی بود دچار ترس و اضطراب می شود و به بیمارستان منتقل می شود. این زن قبل از خودکشی خود یک هفته در هتل اقامت داشت و با نام دیگری اتاق رزرو کرده بود.
۱۰. دستگیری قاتل مخفی شده در هتل

در سال ۱۹۸۸ یک زن پرستار ۳۲ ساله به قتل رسید و تنها کسی که مظنون به قتل بود، هم خانه او یعنی رابرت سالیوان ۲۸ ساله بود. این زن به طرز وحشتناکی با چاقو کشته شده بود. پس از بررسی ها پلیس به دنبال سالیوان بود تا در نهایت او را دو ماه بعد در هتل سیسیل پیدا کردند.


۱۱. انتشار عکس شبح در پنجره هتل

تعداد خودکشی هایی که با پریدن از پنجره در این هتل منجر به مرگ مسافران شده است زیاد است و آنچنان هم تعجبی ندارد که کسی وجود اشباح یا موجودات فراطبیعی را در هتل مطرح کند. در سال ۲۰۱۴ فردی به نام Koston Alderete عکسی از یکی از پنجره های هتل می گیرد که گویی یک انسان یا شبح روی لبه ی پنجره ایستاده است. گفته می شود که ثبت کننده ی این عکس بعد از مشاهده ی شبح در پنجره ی هتل، دچار بی خوابی و کابوس شده است.
۱۲. تیراندازی از پشت بام هتل

مردی ۲۶ ساله به نام جفری توماس در سال ۱۹۷۶ به پشت بام هتل می رود و شروع به تیراندازی به سمت میهمانان و رهگذران می کند. خوشبختانه در این تیراندازی او موفق نشد کسی را هدف قرار دهد و پلیس هم به سرعت او را دستگیر کرد. بعد از دستگیری، توماس اعتراف کرد که قصد نداشته کسی را بکشد. او زمانی در بیمارستان روانی بستری بوده است و در اعترافات خود گفته است که می خواست با این کار نشان دهد که خریدن اسلحه خطرناک و استفاده از آن توسط یک بیمار روانی برای کشتن چندین نفر چقدر آسان است.

 


هتلی نفرین شده که مسافرانش را می‌کشد!
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11
 • هتلی نفرین شده که مسافرانش را می‌کشد!


  هتلی در لس آنجلس که با قتل و خودکشی های اتفاق افتاده در آن شناخته می شود.
 • ماجرای اتوبوس ایدز و مسافرانش!


  سلامت نیوز: محرز ، به طور محرز از کسی نام نبرد. نگفت چه کس یا کسانی فعالیت اتوبوس ایدز را متوقف کردند اما خبری که از او برای اولین بار منتشر شد حاکی از این است که اجرای طرح اتوبوس ایدز به دلیل ترویج بی بندوباری متوقف شد. به گزارش سلامت نیو
 • 10 کشتی مشهور که با مسافرانش غرق شد + اینفوگرافیک


  کشتی‌ها جزو نخستین دست ساخته های بشر هستند. بدون آنها امکان نداشت اجداد ما بتوانند سراسر این کره خاکی را طی هزاران سال بتدریج تصرف کنند. با این حال، حوادث رخ داده برای کشتی‌ها و خدمه آنها در طول تاریخ کم تعداد نبوده است.
 • ۱۰ کشتی مشهور که با مسافرانش غرق شد + اینفوگرافیک


  کشتی‌ها جزو نخستین دست ساخته های بشر هستند. بدون آنها امکان نداشت اجداد ما بتوانند سراسر این کره خاکی را طی هزاران سال بتدریج تصرف کنند. با این حال، حوادث رخ داده برای کشتی‌ها و خدمه آنها در طول تاریخ کم تعداد نبوده است.
 • این خودرو مسافرانش را انتخاب می‌کند! + تصاویر


  یک شرکت خودروسازی مشغول ساخت خودروی خودران الکتریکی است که برای طرح خودروی اشتراکی در شهرها استفاده خواهد شد. این خودرو مسافران را برحسب علایق مشترک با یکدیگر انتخاب می کند!
 • عکس: این راننده تاکسی دغدغه کتابخوانی مسافرانش را دارد


  راننده این خودرو با گذاشتن قفسه کتاب درون خودرو خود فرصت مطالعه و کتابخوانی را برای سرنشینان ایجاد کرد.
 • علم الهدی: ساکنان مشهد مجاور و مسافرانش زائر هستند


 • علم‌الهدی: ساکنان مشهد مجاور و مسافرانش زائر هستند


  مسئول هیات متوسلان به جوادالائمه(ع) هم در این نشست گفت: معتقدیم 362 روز از سال به برکت وجود امام هشتم(ع) زندگی خود را اداره می کنیم و می بایست سه روز سال را نیز به امام هشتم(ع) خدمت کنیم. چشم انداز ما این است که روزی فرارسد تا در سه روز آخر ماه صفر ه
 • یک شرکت هواپیمایی بلیط مسافرانش را در فرودگاه شیراز فروخت


 • نقش برجسته‌ای که نفرین می‌کند! +عکس


  صدام در زمان جنگ با ایران ضربات بی‌شماری به شهر‌های غربی ایران زد. یکی از شهر‌هایی که در هشت سال دفاع مقدس به دفعات موشک باران را تجربه کرد، شهر سر پل ذهاب بود.
 • نقش برجسته‌ای که نفرین می‌کند!


  نفرین اثر تاریخی ایران به شکلی گریبان صدام را گرفت و او به بدترین شکل مرد.
 • نفرین همه پرسی


  مسعود بارزانی که در نظر داشت با برگزاری همه پرسی خود را به قهرمان ملت کُرد تبدیل کند، اکنون سردرگم مانده و پایانی شرم آور را پیش روی خود می‌بیند.
 • بیلبورد نفرین‌ شده


  حضور جان اسنو در خیابان‌های تهران چنان حاشیه‌ساز شده که مدیرکل اداره نمایش خانگی را به موضع‌گیری در این زمینه کشاند.
 • انتشار «عشق و نفرین» خطیبی پس از ۱۳ سال


  اشکان خطیبی پس از ۱۳ سال و ممیزی‌های فراوان، دو نمایشنامه «نفرین قحطی‌زدگان» و «عشق وحشی» نوشته سام شپارد را در یک جلد منتشر کرد.
 • لعن و نفرین خدا شامل چه افرادی می‌شود؟


  همانگونه که خداوند در قرآن‌کریم، به دست‌گیری و صله الرحم اشاره کرده‌است‌و بنده ‌خود‌ را مورد عنایت قرار می‌دهد، به همان میزان نیز فسق کنندگان صله ارحام را شماتت می‌کند.

گزارش ها

گزارش لایحه الحاق ایران به کنوانسیون جرایم سازمان یافته فراملی بررسی شد

گزارش لایحه الحاق ایران به کنوانسیون جرایم سازمان یافته فراملی بررسی شد

گزارش تصویری از بازی ایران و عمان

گزارش تصویری از بازی ایران و عمان

گزارش تصویری از بازی ژاپن و عربستان

گزارش تصویری از بازی ژاپن و عربستان

گزارش عضو هیئت رئیسه مجلس درباره نقاط ضعف و قوت لایحه بودجه ۹۸

گزارش عضو هیئت رئیسه مجلس درباره نقاط ضعف و قوت لایحه بودجه ۹۸

کره جنوبی صفر - بحرین صفر /گزارش لحظه به لحظه

کره جنوبی صفر - بحرین صفر /گزارش لحظه به لحظه

گزارش سفیر ایران در انگلیس از دسترسی زاغری به خدمات پزشکی

گزارش سفیر ایران در انگلیس از دسترسی زاغری به خدمات پزشکی

پاسخ به گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس در مورد میزان شفافیت بودجه ۹۸

پاسخ به گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس در مورد میزان شفافیت بودجه ۹۸

گزارش تصویری از عزاداری شب چهارم دهه فاطمیه مسجد سیدالشهدا (ع)

گزارش تصویری از عزاداری شب چهارم دهه فاطمیه مسجد سیدالشهدا (ع)