بازدید: 71

نظافت راه پله و مشاعات+ قیمت

منبع : برترین ها کد خبر: 1437700
برای نظافت راه پله و مشاعات سراغ شرکت‌های خدماتی با سابقه و مجوزدار بروید. این شرکت‌ها علاوه بر قابل اعتماد بودن و کیفیت قابل قبول نظافت راه پله و مشاعات، این قابلیت را دارند تا در هر زمانی نیروی نظافتی مرد یا زن برای نظافت راه پله و مشاعات ساختمان شما ارسال کنند.

در روزگاری که ما زندگی می کنیم چه به دلیل افزایش آپارتمان نشینی و بیشتر شدن ارتفاع ساختمان ها چه به دلیل مشغله زیاد افراد، کمتر پیش می آید خود خانواده ها وظیفه نظافت ساختمان را بر عهده بگیرند. شاید دلیل دیگر این امر گسترش شرکت ها و موسسات ارائه دهنده خدمات نظافتی باشد. نکته ای که در این بین نباید نادیده گرفته شود، نظافت راه پله و مشاعات است. فرقی نمی کند موضوع بحث ما یک ساختمان مسکونی باشد یا بنایی با واحد های تجاری و اداری. در هر صورت اولین چیزی که به محض ورود نظر را جلب می کند نظافت راه پله و مشاعات است. نظافت راه پله و مشاعات در واحد های تجاری و اداری عموما به موسسات خدماتی سپرده می شود. در مورد ساختمان های مسکونی هم شاید در صورت کوچک بودن ساختمان (برای مثال ساختمانی ۲ طبقه با ۴ واحد) بتوان انتظار داشت وظیفه نظافت راه پله و مشاعات را خود خانواده ها بر عهده بگیرند و به صورت نوبتی این کار را انجام دهند، اما در مورد ساختمان های مسکونی با تعداد واحد زیاد، وظیفه نظافت راه پله و مشاعات به موسسات و شرکت های خدماتی سپرده می شود.

نظافت راه پله و مشاعات+ قیمت

زمانی که از یک موسسه خدماتی درخواست خدمات نظافت راه پله و مشاعات می کنید در واقع این خدمات شامل شستشوی راه پله ها و راهروها، نظافت نرده ها، خالی کردن زباله های حیاط و مشاعات، نظافت آسانسور، تمیزکردن پنجره های نورگیر، پاگرد ها و نظافت پارکینگ می شود. همچنین در نظر داشته باشید که در صورت درخواست شما و یا در مواقعی مثل نظافت های سالیانه و یا خانه تکانی ساختمان، نظافت دیوار ها در صورتی که قابل شستشو باشند می تواند به نظافت راه پله و مشاعات اضافه شود.

شرکت پندار موج نو
هر خدماتی که نیاز دارید، آماده کمک به شما هستیم.
سفارش خود را به صورت رایگان ثبت کنید.

نکته های مهم نظافت راه پله و مشاعات

 • حتما در خاطرتان باشد برای نظافت راه پله و مشاعات سراغ شرکت های خدماتی با سابقه و مجوزدار بروید. این شرکت ها علاوه بر قابل اعتماد بودن و کیفیت قابل قبول نظافت راه پله و مشاعات، این قابلیت را دارند تا در هر زمانی نیروی نظافتی مرد یا زن برای نظافت راه پله و مشاعات ساختمان شما ارسال کنند.
 • برای نظافت راه پله و مشاعات باید سطل، جارو، تی دسته دار، دستمال، شوینده، شیشه پاک کن و روزنامه را در اختیار کارگر خدماتی قرار دهید. تعرفه قیمت نظافت راه پله ومشاعات شامل این موارد نمی شود.
 • ترتیب نظافت راه پله و مشاعات عموما توسط خود کارگر تعیین می شود، اما به طور معمول با جارو زدن راه پله ها از طبقات بالا به پایین شروع می شود. نظافت راه پله و مشاعات سپس با جارو زدن پارکینگ و حیاط ادامه پیدا می کند و دقت کنید که تی کشیدن و دستمال کشیدن پله ها و نرده های ساختمان همگی از طبقات بالایی شروع می شود. برای شستشوی پله ها از سطل و دستمال خیس استفاده شده ودر آخرین مرحله از نظافت راه پله و مشاعات باید همه راه پله خشک شود تا آثار آب باقی نماند.
 • تمیز کردن نرده های راه پله هم بخشی از نظافت راه پله و مشاعات است و کارگر نظافتی وظیفه دارد نرده ها را هم تمیز کند.
 • بخش مهمی از پاکیزه به نظر آمدن ساختمان به خاطر شیشه هاست. فراموش نکنید وقتی برای نظافت راه پله و مشاعات درخواست کارگر نموده اید، او وظیفه دارد شیشه ها را هم از داخل و هم از خارج تمیز کند.
 • در نظافت راه پله و مشاعات برای تمیز کردن تجهیزات برقی (دوربین های مدار بسته، در های ریموت دار و دربازکن های چشمی)، نیروی خدماتی باید توجه بیشتری به خرج دهد.

نظافت راه پله و مشاعات+ قیمت

همین حالا با ما تماس بگیرید
02174402
 

نظافت راه پله و مشاعات چقدر هزینه دارد؟

مانند تمام خدمات خانگی، هزینه نظافت راه پله و مشاعات هم به موارد گوناگونی بستگی دارد. اگر به هر دلیلی مایلید وظیفه انجام نظافت راه پله و مشاعات را نیروی خدماتی خانم انجام دهد باید در نظر داشته باشید به خاطر کمتر بودن تعداد خانم ها، هزینه انجام نظافت راه پله و مشاعات افزایش می یابد.

احتمالا مهم ترین عامل در احتساب هزینه نظافت راه پله و مشاعات، حجم کار است. حال ممکن است برخی شرکت های خدماتی هزینه نظافت راه پله و مشاعات را بر اساس زمان انجام کار در نظر بگیرند یا بر اساس تعداد طبقه ها.

برآورد هزینه نظافت راه پله و مشاعات بر اساس ساعت کار

با توجه به قیمت های موجود در بازار برای نظافت راه پله و مشاعات، برای ۴ ساعت کار نیروی مرد می توان انتظار هزینه ۵۰ هزار تومانی را داشت. البته باید در نظر داشته باشید که عموما نظافت راه پله و مشاعات بیش از ۴ ساعت زمان می برد و تمیز کردن کابین آسانسور و یا انتقال زباله های ساختمانی به خارج از ساختمان، به هزینه ابتدایی نظافت راه پله و مشاعات می افزاید.

برآورد هزینه نظافت راه پله و مشاعات بر اساس تعداد طبقه

بر اساس قیمت های موجود هزینه نظافت راه پله و مشاعات یک ساختمان ۴ طبقه حدود ۵۰ هزار تومان در نظر گرفته می شود و به ازای اضافه شدن هر طبقه مبلغ ۱۰ هزار تومان به هزینه پایه افزوده می شود. در نظر داشته باشید که برای نظافت پشت بام و یا کابین آسانسور هزینه اولیه افزایش می یابد.

نظافت راه پله و مشاعات+ قیمت

فراموش نکنید برای نظافت راه پله و مشاعات حتما سراغ موسسات خدماتی مجوز دار و قانونی بروید.
فراموش نکنید بر طبق اساسنامه این شرکت ها شما به عنوان مشتری حق دارید اگر به هر دلیلی (حرفه ای یا اخلاقی) از نیروی فرستاده شده رضایت نداشتید با شرکت تماس بگیرید و درخواست تعویض نیرو کنید.
فراموش نکنید اگر در حین نظافت راه پله و مشاعات آسیبی به وسایل موجود در راه پله (گلدان، جا کفشی و ...) ویا بخشی از تجهیزات ساختمان وارد آمد باید با شرکت فوق تماس گرفته و خسارت وارده را اطلاع دهید و شرکت خدماتی وظیفه دارد بر طبق اساسنامه در جهت رفع خسارت بکوشد.

شرکت پندار موج نو
هر خدماتی که نیاز دارید، آماده کمک به شما هستیم.
سفارش خود را به صورت رایگان ثبت کنید.
همین حالا با ما تماس بگیرید
02174402

منابع:
www.homeservize.com

 

 


نظافت راه پله و مشاعات+ قیمت
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 10
 • نظافت راه پله و مشاعات+ قیمت


  برای نظافت راه پله و مشاعات سراغ شرکت‌های خدماتی با سابقه و مجوزدار بروید. این شرکت‌ها علاوه بر قابل اعتماد بودن و کیفیت قابل قبول نظافت راه پله و مشاعات، این قابلیت را دارند تا در هر زمانی نیروی نظافتی مرد یا زن برای نظافت راه پله و مشاعات ساختمان ش
 • قیمت نظافت راه پله و مشاعات +جدول


  شرکت‌های خدماتی هزینه‌های متفاوتی برای نظافت راه پله بسته به طبقات آپارتمان دریافت می‌کنند.
 • نظافت منزل، قیمت خدمات نظافت منزل و درخواست بهترین خدمات نظافت منزل


  توجه داشته باشید که از لحظه‌ای که پذیرفتید برای نظافت منزل خود احتیاج به کمک دارید، ناچار به انتخاب یکی از این دو راه برای نظافت منزل هستید: درخواست کارگر نظافت منزل از شرکت‌هایی که به طور تخصصی در زمینه نظافت منزل کار می‌کنند ویا درخواست مستقیم از ی
 • تفاوت مشترکات و مشاعات در آپارتمان‌ها چیست؟


  قسمتهای مشترک مذكور در این قانون عبارت از قسمتهایی از ساختمان است كه حق استفاده از آن منحصر به یک یا چند آپارتمان یا محل پیشه مخصوص نبوده و به كلیه مالكین به نسبت قسمت اختصاصی آنها تعلق می گیرد به طور كلی قسمتهایی كه برای استفاده اختصاصی تشخیص داده ن
 • آشنایی با برخی قواعد مرتبط با مشاعات آپارتمان


  یکی از مهمترین و پرکاربردترین بخش‌های هر آپارتمان، مُشاعات آن است. مشاعات متعلق به تمامی مالکان و ساکنان یک آپارتمان بوده و در قانون تملک آپارتمان‌ها مقررات مربوط به نحوه‌ استفاده از آن‌ پیش‌بینی شده ‌است. افزایش جمعیت شهرها و زندگی شهری موجب شده ‌اس
 • آیا پاسیویی که فقط مورد استفاده یک واحد است، جزء مشاعات محسوب می‌شود؟


  آپارتمان عبارت است از یک واحد مستقل در ساختمان چند طبقه که از آن برای سکونت یا جهت کسب و پیشه استفاده می‌شود.
 • در چه صورتی می‌توان از مشاعات به عنوان پارکینگ استفاده کرد؟


  در برخی موارد مسئله پارکینگ به‌صورت مشکل دیگری بروز می‌کند؛ برای نمونه مالک یک آپارتمان که فاقد پارکینگ است، خودروی خود را در قسمت‌های مشترک ساختمان، مانند حیاط قرار می‌دهد.
 • با لباس نامناسب در مشاعات ساختمان ظاهر شدن چه عواقبی خواهد داشت؟


  هرکس علنا در انظار و اماکن عمومی و معابر تظاهر به عمل حرامی نماید، علاوه بر کیفر عمل، به حبس از ۱۰ روز تا ۲ ماه یا تا ۷۴ ضربه شلاق محکوم می‌گردد.
 • ۱۰ اصل نظافت سریع خانه


  یکی دیگر از وسایلی که شستشوی آن‌ها شاید به طور ماهانه و یا چندماه یکبار نیاز خواهد شد پرده است. شما می‌توانید پرده‌های منزل خود را هر چند ماه یکبار شستشو دهید. میزان نسبت آن‌ها نیز به محل زندگی شما و گرد و غبار آن محدوده بستگی دارد.
 • نظافت گوش نوزاد، نکات مهم


  نباید برای استفاده از گوش پاک کن آن را تا عمق گوش فرو ببرید زیرا این کار باعث آسیب رساندن به پرده ی گوش می شود.
 • کارگر برای پذیرایی و نظافت


  همچنین اگر در مهمانی‌ها خودتان کار‌ها را بر عهده بگیرید، فرصت خوش گذراندن و همنشینی وهم صحبتی با مهمان‌ها را ازدست می‌دهید. درنتیجه برای بهتر و راحت‌تر شدن برگزاری میهمانی‌ها بهتر است از کارگر پذیرایی (مهماندار) استفاده کنید.
 • نظافت برج، مجتمع مسکونی و تجاری


  نما شویی و خدمات با هدف پاکیزگی و نوسازی نمای ساختمان‌های بلند یا برج‌های مسکونی و تجاری، ازجمله تخصصی‌ترین بخش‌های نظافت برج است. جالب است بدانید در برخی کشور‌ها تمیز کردن شیشه‌ها و نماشویی برخی از برج‌های بلند، در فهرست سخت‌ترین کار‌ها قرار می‌گیرن
 • نظافت برج، مجتمع مسکونی و تجاری


  شرکت ها امروزه بیش از هر زمان دیگری به ساختن تصویر مناسب از خود در ذهن مردم فکر می کنند و برای آن برنامه دارند. دفعه بعدی که مشتری شرکت شما در انتخاب بین خدمات شما و شرکت رقیب دچار تردید شده شاید همین موضوع (نظافت شرکت و محل کار)به کمکتان بیاید.
 • استخدام ۳۰۰ زن در هرات برای نظافت شهر


  پروین هاشم زاده مسئول برنامه شهر پاک و سبز گفت: زنان در هرات در عرصه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دستاوردهای گسترده‌ای داشته اند و نقش اساسی را نیز دراین عرصه ها داشته اند.
 • آموزش نظافت به کودکان، بچه منظم


  اگر می خواهید کودک تان دست و صورتش را بشوید، حمام برود یا مسواک بزند، پیش از فرا رسیدن زمان این کارها، بارها و بارها این مسائل را برایش یادآوری کنید.

گزارش ها

مهران مدیری در نقش یک شیاد!/گزارشي از جزییات داستان و پخش سریال «هیولا»

مهران مدیری در نقش یک شیاد!/گزارشي از جزییات داستان و پخش سریال «هیولا»

گزارش تصویری تقابل تیم‌های ویتنام و یمن

گزارش تصویری تقابل تیم‌های ویتنام و یمن

ایران ۰ - ۰ عراق / گزارش لحظه به لحظه

ایران ۰ - ۰ عراق / گزارش لحظه به لحظه

گزارش خواندنی آسوشیتدپرس از روز فرار شاه از ایران

گزارش خواندنی آسوشیتدپرس از روز فرار شاه از ایران

گزارش عملکرد نه ماهه نخست سال 1397 شرکت بیمه ما

گزارش عملکرد نه ماهه نخست سال 1397 شرکت بیمه ما

فردوسی‌پور فردا گزارش می‌کند

فردوسی‌پور فردا گزارش می‌کند

گزارش تصویری بازی ایران و عراق

گزارش تصویری بازی ایران و عراق

آموزش و پرورش: گزارشی مبنی بر سه نوبته بودن مدارس ابتدایی دریافت نشده

آموزش و پرورش: گزارشی مبنی بر سه نوبته بودن مدارس ابتدایی دریافت نشده