بازدید: 238

گزارش لحظه‌ به لحظه از عملکرد فرنگی‌کاران ایران

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1431158
۴ فرنگی‌کار ایران در روز نخست رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهانی روی تشک می‌روند.

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان از امروز(پنجشنبه) در بوداپست مجارستان آغاز و 4 فرنگی کار ایران به روی تشک می روند.

وزن ۵۵ کیلوگرم: مسلم نادری خادم در دور نخست به مصاف نوگزاری تسوروتسومیا دارنده مدال برنز اروپا از گرجستان می رود و در صورت پیرزوی بر این کشتی گیر در دور دوم با برنده واسیل توپویف از روسیه و ندیالکو پتروف از بلغارستان کشتی می گیرد. شوتا تاناکورا قهرمان آسیا از ژاپن و الدانیز عزیزلی قهرمان اروپا از آذربایجان در گروه نادری خادم حضور دارند.

وزن ۶۳ کیلوگرم: محسن حاجی پور در مبارزه نخست با جرمن دیاز از پورتوریکو کشتی می گیرد و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده دیدار دانیر اسماعیل اف دارنده مدال برنز اروپا از مولداوی و جسی تیلکه از آمریکا می رود. در این وزن ۲۷ نفر حضور دارند که در گروه حاجی پور المورات تاسمرادوف دارنده مدال برنز جهان و المپیک و قهرمان آسیا از ازبکستان حضور دارد.

وزن ۷۲ کیلوگرم:  محمدعلی گرایی در دیدار نخست به مصاف دائه کیون پارک از کره جنوبی می رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور دوم با برنده مورات داگ از ترکیه و پرکینز از آمریکا کشتی می گیرد. رسول چونایف قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از آذربایجان و دمیو ژادرایف دارنده مدال نقره جهان از قزاقستان و ابوزید مانتسیگوف دارنده مدال نقره اروپا از روسیه در گروه گرایی حضور دارند.

وزن ۸۲ کیلوگرم: سعید عبدولی در دور اول به مصاف ادگار بابایان دارنده مدال نقره اروپا از لهستان می رود و در صورت گذر از این کشتی گیر در دور دوم به مصاف لاشا گوبادزه دارنده مدال برنز جهان از گرجستان می رود. در این وزن ۲۶ نفر حضور دارند که در گروه عبدولی رفیق حسین اف قهرمان اروپا از آذربایجان، ماکسیم مانوکیان قهرمان جهان از ارمنستان و امره کوش دارنده مدال برنز جهان از ترکیه از کشتی گیران مطرح این وزن هستند.

ادامه دارد...


گزارش لحظه‌ به لحظه از عملکرد فرنگی‌کاران ایران
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها