بازدید: 82

مهدی ترابی: پنجره پرسپولیس را من باز می‌کنم!

منبع : فرارو کد خبر: 1425786
ترابی شاید مهم‌ترین نقل و انتقال فوتبال ایران در ابتدای فصل باشد که با باز شدن پنجره پرسپولیس در نیم فصل، شاگرد برانکو می‌شود.
هم نام مهدی طارمی با بر تن کردن پیراهن شماره ۹ پرسپولیس در مسیر ستاره شدن گام بر می دارد.

به گزارش ورزش سه، مهدی ترابی در دیدار تیم ملی ایران برابر بولیوی با ۴۵ دقیقه حضور، یکی از بهترین های تیم ملی ایران بود و گل با ارزش و تعیین کننده ای را با استفاده از یک ضد حمله سریع و یک ضربه دقیق به ثمر رساند.
 
مهدی ترابی: پنجره پرسپولیس را من باز می کنم
ترابی شاید مهم ترین نقل و انتقال فوتبال ایران در ابتدای فصل باشد که با باز شدن پنجره پرسپولیس در نیم فصل، شاگرد برانکو می شود.
 
جوان ممتاز فوتبال ایران که در سال های گذشته مسیر صعودی خود را ترک نکرده، در سال های جوانی خود فاصله زیادی تا بر تن کردن پیراهن شماره ۹ پرسپولیس ندارد؛ پیراهنی که در سال های گذشته بر تن مهدی طارمی بود.
 
مهدی طارمی در سال های حضور در پرسپولیس بهترین و تاثیر گذار ترین بازیکن قرمز ها بود و در جریان لیگ های پانزدهم و شانزدهم توانست عنوان آقای گلی فوتبال ایران را کسب کند.
 
بازیکنی با استعداد فوق العاده و کمیاب در فوتبال ایران که جدایی او از جمع قرمز ها با حاشیه همراه شد، اما همچنان بازیکن فیکس تیم ملی ایران و تیم الغرافه قطر است و جام ملت های آسیا تورنمنتی است که می تواند سکوی پرتاب این بازیکن باشد.

ترابی با حضور در پرسپولیس جانشین احتمالی طارمی خواهد بود؛ این جانشینی البته محدود به زمین مسابقه نیست زیر پست این دو بازیکن با یکدیگر متفاوت است و برخلاف طارمی که بازیکن داخل محوطه جریمه تیم برانکو بود، ترابی نقش یک هافبک و یا بال راست را بازی می کند.

ستاره تیم کی روش در دیدار با بولیوی، جانشین طارمی در مسیر ستاره شدن است. ترابی که نامی مشابه مهدی طارمی دارد و احتمالا شماره او را بر تن می کند، با حضور در پرسپولیس ستاره اول این تیم جلوتر از بسیاری از بازیکنان دیگر خواهد بود و با توجه به شانس و شم بالای گلزنی می تواند خیلی زود بر محبوبیت خود بیفزاید و نفر اول تیم برانکو در سکو ها و در قلب هواداران باشد.

پنجره پرسپولیس با اضافه شدن رفیعی، شیری، شریفی و ترابی باز می شود و در این میان ترابی مطمئنا ستاره ترین خرید پرسپولیس است تا افتتاح خرید های پرسپولیس بعد از ۱۸ ماه، با جذب یکی از معدود ستاره های فوتبال ایران همراه باشد.
 
ترابی البته کار بسیار سختی در جمع قرمز ها دارد و به خوبی می داند برانکو به آسانی پیراهن فیکس قرمز ها را در اختیار او نخواهد گذاشت تا زمستان امسال، آغاز چالشی جدید برای ترابی در فوتبال ایران باشد.

ظهور یک شماره ۹ جدید در شرایطی که هواداران همچنان از بابت اتفاقات سال گذشته که منتج به بسته شدن پنجره پرسپولیس شد از مهدی طارمی دلخور هستند، موضوع دلگرم کننده ای برای پرسپولیسی ها است.
 
جالب اینکه ترابی بعد از گلزنی برابر تیم بولیوی، خود را به آغوش مهدی طارمی رساند. نکته ای که نشان می دهد بین دو شماره ۹ سرخ پوش، رابطه ای خوب و مودتی جدی بر قرار است.

مهدی ترابی: پنجره پرسپولیس را من باز می‌کنم!
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها