بازدید: 49

معمای رامین رضاییان!

منبع : فرارو کد خبر: 1415079
در همین گیرودار رضاییان با انتشار پست‌هایی در اینستاگرام خود بر حاشیه‌ها دامن زده است. او اخیرا با انتشار ویدئویی از تمرین خود نوشته است: "سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آن‌ها رفتارکنی."
فرارو- خط خوردن یکی از ستاره های تیم ملی فوتبال در جام جهانی از فهرست کارلوس کی روش در اندک زمان باقیمانده تا جام ملت های آسیا در روز های اخیر چالش برانگیز شده است.
 
معمای رامین!
به گزارش فرارو، رامین رضاییان مدافع راست فصل گذشته تیم اوستنده بلژیک که به واسطه عملکرد خوبش توانست همراه با تیم ملی به روسیه برود و در جام جهانی نیز بازی کند، حالا دیگر جایی در تیم ملی ندارد. رضاییان در جام جهانی در پست دفاع راست پای ثابت ترکیب تیم ملی بود و عملکرد خوبی هم داشت، اما بعد از این تورنمنت بزرگ با هیچ تیم باشگاهی قرارداد امضا نکرد تا زمینه برای خط خوردنش از تیم ملی فراهم شود.

رضاییان در اردوی قبلی تیم ملی و بازی با ازبکستان هم حضور داشت، اما در فهرست جدیدی که کی روش اعلام کرده نامی از او دیده نمی شود تا به نظر برسد نداشتن باشگاه دلیلی برای حذف او شده است.

این بازیکن سابق پرسپولیس پس از فسخ قرارداد با اوستنده بلژیک تاکنون نتوانسته است به هیچ تیم دیگری به توافق برسد. او تا پای توافق با تراکتورسازی هم پیش رفت، اما هیچ گاه قراردادی امضا نشد.

ظاهرا او قصد داشت با تراکتوری ها قرارداد یک ساله منعقد کند و همچنین مبلغ پیشنهادیش نیز نجومی بوده است. همچنین رامین پاسخ قطعی به پیشنهاد تراکتوری نداد چرا که احتمال می داد با پیشنهاد هایی از اروپا مواجه شود.

براساس گزارش ها در اردوی پیشین تیم ملی کارلوس کی روش به رضاییان اعلام کرده بود تا زمانیکه تیم باشگاهی نداشته باشد به تیم ملی دعوت نخواهد شد. این در حالی است که که قبل از جام جهانی اشکان دژاگه حدود یکسال با هیچ باشگاهی قرارداد نداشت و به صورت اختصاصی تمرین می کرد، اما کی روش همواره او را دعوت می کرد و حتی این بازیکن را به جام جهانی روسیه هم برد.

به نظر می رسد خط خوردن رضائیان از ترکیب تیم ملی پایدار بماند و او جام ملت های آسیا را از دست دهد. چرا که اخیرا کی روش گفته بود آخر ما اکتبر (اوایل آبان ماه) لیستی ۳۴ نفره را معرفی می کند که به احتمال فراوان لیست ۲۳ نفره نهایی از بین همین بازیکنان انتخاب می شوند.

قاعدتا لیست ۳۴ نفره ای که کی روش از آن صحبت کرده چند روز بعد از پایان اردوی اخیر و برای اردوی بعد معرفی خواهد شد که در این لیست بازیکنانی که در اردوی اخیر درخشیده باشند، شانس بیشتری برای حضور دوباره خواهند داشت.

اما در روز های اخیر جدا از بی تیم بودن رامین رضاییان برخی رسانه ها گمانه زنی های تازه ای مطرح کرده اند.

روز پنج شنبه روزنامه ایران ورزشی با اشاره به جدال های کی روش و برانکو ایوانکوویچ و ارتباط آن با خط خوردن رامین رضاییان نوشته است: "کی روش میانه خوبی با برانکو ندارد. از طرفی رامین رضاییان هم برخلاف مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاجی صفی پیشنهاد بازی در تراکتورسازی را رد کرد و پیراهن این تیم را نپوشید. اصرار رضاییان برای بازگشت به پرسپولیس و استفاده از واسطه ای بزرگ به نام علی پروین، شاید باعث شده تا کی روش قید او را بزند و بازیکنی که خواهان بازی زیر نظر برانکو است را به تیم ملی دعوت نکند."

البته این ادعا خیلی خریدار ندارد. چرا که اخیرا برانکو در این باره گفته است: «فکر نمی کنم رضاییان بخواهد به پرسپولیس برگردد و دعوتش به تیم ملی را به چالش بکشد. البته ما در پست او حسین ماهینی را داریم.» برانکو نشان داده است علاقه به جذب بازیکنانی ندارد که پیشتر آن ها را اخراج کرده و یا آن ها در شرایط نامناسبی تیم را ترک کرده اند.

گروه دیگری هم می گویند ماجرا اساسا چیز دیگری است. آن ها مدعی اند که رامین رضاییان پس از جام جهانی به دوبی رفت و با آرش لباف خواننده ایرانی به خوشگذرانی پرداخت. این اقدام رضاییان باعث شد حراست فدراسیون نام او را در لیست سیاه قرار دهد و نهایتا از تیم ملی خط بخورد.

ادعایی که البته هیچ دلیلی برای آن وجود ندارد و تاکنون مقامات فدراسیون در این باره سخنی نگفته اند.

در همین گیرودار رضاییان با انتشار پست هایی در اینستاگرام خود بر حاشیه ها دامن زده است. او اخیرا با انتشار ویدئویی از تمرین خود نوشته است: "سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آن ها رفتارکنی."

رضاییان از جمله بازیکنانی است که روحیه یاغیگری و عدم توجه به اصول و قواعد را دارند. او فصل ۱۳۹۴–۱۳۹۵ لیگ برتر فوتبال ایران با قراردادی ۲ ساله به پرسپولیس پیوست.

در تیرماه ۱۳۹۵، وی با اینکه برای فصل بعد هم با پرسپولیس قرار داد داشت، ولی با توجه به بندی که در قرار دادش بود این قرارداد را به صورت یک طرفه فسخ کرد و به باشگاه فوتبال ریزه اسپور ترکیه پیوست. رضائیان که به همراه ریزه اسپور به اردوی اتریش نیز رفته بود، بعد از مشکلاتی که با این تیم داشت، قراردادش را فسخ کرد؛ و به تیم سابقش بازگشت.

او به دلیل تنبیه انضباطی که در پی درگیری لفظی با علی علیپور بود از پرسپولیس اخراج شد.

رامین رضاییان پس از آن در تاریخ ۹ ژوئیه ۲۰۱۷ به باشگاه اوستنده بلژیک پیوست و در بازی های مهمی نیز برای این تیم بلژیکی حضور پیدا کرد. اما او در پایان فصل باز هم اعلام کرد از تیم بلژیکی جدا شده است. به نظر می رسد رامین انتظار داشت پس از جام جهانی بتواند به تیم بهتری در اروپا برود، انتظاری که خام بود و برآورده نشد.
 
 

معمای رامین رضاییان!
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

گزارش ها

گزارشی از جنایات هولناک و خیانت‌های رضاخان

گزارشی از جنایات هولناک و خیانت‌های رضاخان

گزارش میدانی از بازار مولوی/ کیلو؛ به گرم تبدیل شد!

گزارش میدانی از بازار مولوی/ کیلو؛ به گرم تبدیل شد!

گزارش تصویری: دومین سالگرد شهدای پلاسکو

گزارش تصویری: دومین سالگرد شهدای پلاسکو

گزارش تصویری از سخنرانی حجت الاسلام پناهیان در فاطمیه اول

گزارش تصویری از سخنرانی حجت الاسلام پناهیان در فاطمیه اول

گزارش یک روزنامه انگلیسی درباره بزرگترین دزدی در تاریخ ایران

گزارش یک روزنامه انگلیسی درباره بزرگترین دزدی در تاریخ ایران

گزارش سفیر ایران در انگلیس از دسترسی زاغری به خدمات پزشکی

گزارش سفیر ایران در انگلیس از دسترسی زاغری به خدمات پزشکی

متن کامل گزارش کمیسیون امنیت‌ ملی مجلس درباره اصرار بر مصوبه

متن کامل گزارش کمیسیون امنیت‌ ملی مجلس درباره اصرار بر مصوبه "CFT"

تأثیر بودجه 98 بر بورس/ گزارش‌های 9ماهه نمک گزارش‌های سالانه را برد

تأثیر بودجه 98 بر بورس/ گزارش‌های 9ماهه نمک گزارش‌های سالانه را برد