شما قبل از بازی چند بار گفتید که الدحیل نقطه ضعفی ندارد اما در بازی مشخص شد که این تیم شکست ناپذیر نیست. آیا این حرف ها یک سیاست روانی از سوی شما بود؟

من صحبت هایم را از روی واقعیت انجام دادم و معتقدم که آنها تیم بسیار خوبی هستند اما طبیعی است که بگویم ما هم تیم خوبی داریم و در بازی رفت این مسئله را نشان دادیم. با این همه، بازی برگشت در تهران یک بازی جدید است و ما با فرم بهتری بازی خواهیم کرد.

سیامک نعمتی دو کارته شد و بازی برگشت در تهران را از دست داد. با نیمکت خالی با این موضوع چطور کنار می آیید؟

بله او متأسفانه با ما نخواهد بود. فعلاً چند روز باید استراحت کنیم و بعد درباره آن فکر می کنیم تا به یک راه حلی برسیم.

برانکو: هنوز نمی دانیم سرمربی تیم ملی کیست وبرنامه اش چیست

 اما به هر حال دست شما خالی است و نمی توانید روی نیمکت مانور بدهید. با از دست دادن سیامک نعمتی شما رسماً یک تعویض خود را از دست دادید.

بله، متأسفانه همینطور است اما مشکلی نیست. به هر حال اتفاقی است که در فوتبال رخ داده و خیلی موضوع پیچیده و عجیبی نیست و باید با آن کنار بیاییم. من به بازیکنانم افتخار می کنم که با همه توان می جنگند و تلاش می کنند و کاملاً مشخص است که چقدر پرسپولیس را دوست دارند. واقعیت این است که متأسفانه این شرایط را نداریم. ما ۳ ملی پوش را از دست دادیم و کسی نمی تواند آن را جبران کند. اگر ما تیم کاملی بودیم نتیجه جای سوال داشت که چه می شود و مطمئناً چنین نتیجه ای رفم نمی خورد. ما چند ماه قبل با ترکیب قبلی خودمان به السد ۳ بر یک باختیم. این فوتبال است و من از آن راضی هستم، از بازیکنانم باید قدردانی کنم که تلاش زیادی انجام دادند و انتظار دارم که بهتر از این هم بشوند.

 چقدر برای پرسپولیس شانس قائل هستید که در بازی برگشت نتیجه را جبران کند؟

همه چیز ۵۰-۵۰ است. باید تا بازی برگشت صبر کنیم.

تمرینات پرسپولیس هم که از فردا آغاز می شود.

۳ روز تمرینات را تعطیل کردیم و بعد از آن کار ما فشرده خواهد شد. البته من هنوز نمی دانم که تعطیلات لیگ قطعی هست یا نه چون خبری از برنامه تیم ملی ندارم و نمی دانیم که چه کسی تیم ملی را هدایت می کند. من هیچ چیزی از شرایط تیم ملی نمی دانم و به همین دلیل فعلاً نمی توانم برنامه ریزی ای انجام دهم. نمی دانم که اردویی برای تیم ملی برگزار می شود یا نه.

البته روزی که تاج به تمرین پرسپولیس آمد اعلام کرد که کی روش به زودی وارد تهران خواهد شد.

من خبری از این چیزها ندارم. من فقط می دانم که هنوز برنامه ای به صورت رسمی به مربیان اعلام نشده است و به همین دلیل نمی دانیم که سرمربی تیم ملی کیست و برنامه های این تیم چیست.

اگر اردوی تیم ملی برگزار شود شما به تیم ملی بازیکن خواهید داد؟ از طرف دیگر پرسپولیس دو بازی حساس مقابل نساجی و الدحیل بعد از تعطیلات لیگ دارد.

من همیشه به تیم ملی بازیکن می دهم چرا که تیم ملی در اولویت قرار دارد. ظاهراً برنامه تیم ملی هم خیلی عالی انجام شده است!