آسیاتل

بازدید: 21

حذف همه نماینده‌های کوراش ایران درروزآخر؛۴مدال و تمام

منبع : تابناک کد خبر: 1414831

در آخرین روز از رقابت های کوراش بازی های آسیایی همه نماینده های ایران حذف شدند و از رسیدن به مدال بازماندند.

به گزارش تابناک ورزشی، در آخرین روز از رقابت های کوراش بازی های آسیایی ۲۰۱۸ سه نماینده از ایران به مبارزه با حریفان خود پرداختند که در پایان تمامی نماینده های ایران از دور مسابقات کنار رفتند. ابتدا قاسم احدی کوراش کار وزن ۹۰- کیلوگرم ایران برابر یاخیو ایماموو ازبکی به میدان رفت که با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست خورد و از دور رقابت ها حذف شد.

سپس محمد ملک محمدی ( وزن ۹۰-) ککه دور اول را استراحت داشت، در دور دوم با شیرزاد عزیزی از افغانستان مبارزه کرد و در حالی که از نظر امتیاز برابر و یک دقیقه تا پایان مبارزه زمان باقی مانده بود با رای داورهای بازی به خاطر اخطار بازنده اعلام و از دور رقابت ها حذف شد.

در بخش بانوان هم زهرا باقری در وزن ۷۸- دور اول را استراحت داشت و در دور دوم جهان محمدوف ترکمنستانی را ۵ بر صفر از پیش رو برداشت و به یک چهارم نهایی صعود کرد اما در این مرحله با نتیجه ۳ بر صفر برابر حریف مغولستانی خود تن به شکست داد و حذف شد.

کاروان کوراش ایران در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ با کسب چهار مدال به کار خود پایان داد. در وزن ۸۱- الیاس علی اکبری طلا، وزن ۹۰- جعفر پهلوانی نقره و قنبرعلی قنبری(وزن ۶۶- ) و امید تیزتک(وزن ۸۱- ) مدال برنز به دست آوردند. علاوه بر این بهزاد وحدانی وزن ۶۶-، محمدعلی ذاکری وزن ۹۰-، طاهره آذر پیوند ۵۲- و زهرا نادر و آذر کولیوند در ۶۳- دیگر نمایندگان کوراش ایران در بازی های آسیایی بودندکه موفق به کسب مدال نشدند.


گزارش ها

حواشی مجمع عمومی فدراسیون والیبال/ بی‌توجهی اعضا به گزارش مالی!

حواشی مجمع عمومی فدراسیون والیبال/ بی‌توجهی اعضا به گزارش مالی!

مردم گزارش تخلف در شهرداری را به ۱۳۷ اعلام کنند/اعضای هیئت مدیره بانک شهر در روز‌های آینده معرفی می‌شوند

مردم گزارش تخلف در شهرداری را به ۱۳۷ اعلام کنند/اعضای هیئت مدیره بانک شهر در روز‌های آینده معرفی می‌شوند

گزارشی از

گزارشی از "یک مهمانیِ باشکوه"