بازدید: 19

دستگیری 3 متهم فروش مشروبات تقلبی در البرز

منبع : عصر ایران کد خبر: 1413455

پلیس آگاهی البرز اعلام کرد: به دنبال مرگ و مسمومیت حاصل از مصرف مشروبات تقلبی 3 متهم دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا، در پی اعلام بیمارستان شهید رجایی کرج مبنی بر مراجعه و انتقال تعدادی به این بیمارستان در اثر مسمومیت حاصل از مصرف مشروبات الکلی تقلبی بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری 16 حصارک به بیمارستان اعزام و موضوع مورد بررسی قرار گرفت.

در بررسی های صورت گرفته مشخص شد این افراد از فردی در مشکین دشت کرج، مشروبات الکلی خریداری کردند و فروشنده، الکل صنعتی به آنها فروخته که این امر به مسمومیت شدید و مرگ تعدادی از آنها منجر شده است.

پلیس آگاهی استان البرز ضمن اعلام اینکه یک دختر 19 ساله بین جان باختگان وجود دارد از دستگیری 3 متهم و ادامه تحقیقات از سوی پلیس البرز، خبر داد.

شایان ذکر است، از روز 19 شهریور و طی چند روز گذشته 39 نفر به بیمارستان مراجعه و این افراد در بیمارستان های شهید رجایی و شهید مدنی کرج منتقل شدند که به نقل از رئیس مرکز فوریت های پزشکی البرز در حال حاضر تمام حادثه دیدگان در یک بیمارستان متمرکز شدند.

پیش از این مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استان البرز گفته بود که در این حادثه 4 نفر جان خود را از دست داده و 7 نفر وضعیت خوبی ندارند.

بنابر آخرین خبر تعداد مسموم شدگان تحت درمان 35 نفر اعلام شد و با تایید دادستان البرز به دلیل مصرف مشروبات تقلبی حاوی الکل صنعتی، این افراد دچار مسمومیت شدند و 4 نفر دیگر جان خود را از دست دادند.


دستگیری 3 متهم فروش مشروبات تقلبی در البرز
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها