بازدید: 107

تجمع 700 هزار نفری بسیجیان در مراکز استان‌ها در آخر هفته/ اجتماع 100 هزار نفری در تهران

منبع : خبرگزاری بسیج کد خبر: 1409575
رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: از این 700 هزار بسیجی سازمان‌یافته 100 هزار نفر آن‌ها در تهران در روز 5 شنبه تجمع خواهند کرد.

سردار غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جمع خبرنگاران ضمن تشکر از اصحاب رسانه در پوشش خبری رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمد رسول الله (ص)2، گفت: این رزمایش از 9 شهریورماه امسال شروع شد و در آن 1000 گردان بیت المقدس در سراسر کشور در آن مشارکت داشتند.

سردار غیب پرور افزود: 1000 گردان عدد فوق العاده ای است و کسانی که با مسائل نظامی در ارتباط هستند به خوبی معنا و مفهوم 1000 گردان را می دانند این یک استعداد نیروی انسانی فوق العاده است که علاوه بر آن 8 هزار گروه جهادی نیز در این رزمایش شرکت داشتند. روز اول پیش بینی بر 7014 گروه جهادی بود اما در عمل به مرز 8 هزار گروه رسیدیم که بازتاب زیادی در رسانه ها و خصوصاً فضای مجازی داشت؛ در طول این رزمایش و در موضوع خدمت رسانی هشتک های زیادی ایجاد شد.

وی بابیان اینکه حدود 150 هزار نفر در موضوع خدمت رسانی در اقصی نقاط کشور حاضر شدند و از 9 شهریور تا 29 شهریور هم این رزمایش ها برگزار شد، خاطرنشان کرد: حلقه پایانی رزمایش یک تجمع 700 هزارنفری در مراکز استان ها است و خیلی مایل بودیم در هفته دفاع مقدس این حرکت را انجام می دادیم که میسر نشد و به آخر همین هفته موکول شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: از این 700 هزار بسیجی سازمان یافته 100 هزار نفر آن ها در تهران در روز 5 شنبه تجمع خواند کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین درباره همکاری های آموزش و پرورش و سازمان بسیج یادآور شد: این همکاری ها طولانی بوده و به سال های قبل برمی گردد.

سردار غیب پرور تصریح کرد:برای سال تحصیلی جاری به طور مشخص طرح شهید بهنام محمدی را در دستور کار قرار داده ایم و در این طرح که از 9 ماه پیش کار مطالعاتی آن شروع شده است با امضای مشترک به همه بدنه آموزش و پرورش و نواحی بسیج ابلاغ شده است.

وی خاطرنشان کرد: این طرح فعلاً از مقطع متوسطه اول شروع شده و امیدواریم بعد از 6 سال بتوانیم اولین ثمرات آن را شاهد باشیم و چتر غالب بر این طرح موضوع تربیتی است و برای دانش آموزان همپای تکالیف خود فضای تربیتی متناسب با آموزه های انقلاب اسلامی طراحی شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: برای اجرای این طرح مشاوره های مختلفی از مجموعه آموزش و پرورش، دانشگاه ها و بسیج حضور داشتند و این یک بحث تربیتی است که در سه ضلع مدرسه، خانه و مسجد تعریف شده و نقش مساجد پررنگ تر از گذشته در آن دیده شده است.


تجمع 700 هزار نفری بسیجیان در مراکز استان‌ها در آخر هفته/ اجتماع 100 هزار نفری در تهران
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها