بازدید: 72

انتقاد کیهان از تصویر نوید محمدزاده در کتاب درسی

منبع : فرارو کد خبر: 1399786
«کتاب درسی مذکور با معرفی این فیلم از دانش‌آموزان خواسته تا درباره مضرات اعتیاد به مواد مخدر فکر کنند، درحالی که فیلم مذکور، چهره‌ای مثبت و قهرمان از یک فرد معتاد به مواد مخدر نمایش می‌دهد».
کیهان نوشت: وزارت آموزش و پرورش با تبلیغ فیلمی که چهره ای مثبت و قهرمان از یک معتاد به مواد مخدر نشان می دهد در کتاب درسی یکی از مقاطع تحصیلی، از دانش آموزان دعوت کرد تا این فیلم را ببیند!

این فیلم سیاه هیچ تناسبی با گروه سنی کودک و نوجوان ندارد و محتوایش به قدری بیمار است که حتی به مقام مادر نیز توهین می کند، کتاب درسی مذکور با معرفی این فیلم از دانش آموزان خواسته تا درباره مضرات اعتیاد به مواد مخدر فکر کنند، درحالی که فیلم مذکور، چهره ای مثبت و قهرمان از یک فرد معتاد به مواد مخدر نمایش می دهد.
 
مشخص نیست که دست اندرکاران تألیف کتاب های درسی روی چه حسابی چنین تصمیمی گرفته اند و چطور می خواهند با دعوت و تفکر دانش آموزان به دیدن این فیلم، آن ها را نسبت به خطرات و مضرات مواد مخدر آگاه کنند؟!

انتظار آن است که مسئولان آموزش و پرورش مطالب مندرج در کتاب های درسی را با دقتی -حتی وسواس گونه- بررسی کنند و به تائید این کتاب ها از سوی کسانی که مأمور به تهیه آن شده اند اکتفاء نکنند.
 
انتقاد کیهان از تصویر نوید محمد زاده در کتاب درسی

انتقاد کیهان از تصویر نوید محمدزاده در کتاب درسی
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها