بازدید: 31

سخنگوی سپاه: ۶۰۰ شناور ارتش، سپاه و ناجا در رژه نیرو‌های مسلح در بندرعباس حضور دارند / لاریجانی؛ سخنران مراسم

منبع : انتخاب کد خبر: 1399406
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از برگزاری رژه نیرو‌های مسلح از ساعت ۸ صبح فردا «شنبه» در بندرعباس و به میزبانی سپاه خبر داد و گفت: ۶۰۰ فروند شناور‌های متنوع سنگین، سبک و پرنده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی، نیروی دریایی سپاه و نیروی انتظامی در این رژه حضور دارند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از برگزاری رژه نیرو های مسلح از ساعت ۸ صبح فردا «شنبه» در بندرعباس و به میزبانی سپاه خبر داد و گفت: ۶۰۰ فروند شناور های متنوع سنگین، سبک و پرنده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی، نیروی دریایی سپاه و نیروی انتظامی در این رژه حضور دارند.

به گزارش سپاه نیوز، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف با اشاره به نمایش اقتدار و توان بازدارندگی نیرو های مسلح در حوزه های مختلف دفاعی در رژه سراسری نیرو های مسلح در ۳۱ شهریورماه و همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس گفت: براساس تدبیر فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) و ابلاغ ستاد کل نیرو های مسلح، رژه ۳۱ شهریور نیرو های مسلح از سال ۱۳۹۵ همزمان با تهران در بندرعباس به میزبانی یکی از سازمان های نیرو های مسلح برگزار می شود.

وی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را میزبان و مسوول برگزاری آیین رژه ۳۱ شهریورماه نیرو های مسلح سال جاری در بندرعباس دانست و افزود: طی این رژه که از ساعت ۸ صبح فردا آغاز خواهد شد، اقتدار و سیادت دریایی نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران در خلیج فارس و آب های آزاد با حضور یگان ها و ۶۰۰ فروند شناور های متنوع سنگین، سبک و پرنده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی و نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی و همچنین ده ها فروند جنگنده های نیرو های هوایی ارتش و سپاه در نسل های مختلف به نمایش گذارده خواهد شد.

سردار شریف شرکت ۲۰۰ فروند از شناور های مردمی به نمایندگی از هزاران شناور دیگر اقشار مختلف مردم منطقه در رژه فردا را از دیگر برنامه های این مراسم برشمرد و گفت: در این مراسم که از ساعت ۸ صبح فردا در ساحل بندرعباس با حضور آحاد مردم و مقامات عالیرتبه کشوری و لشکری برگزار می شود، دکتر علی لاریجانی رییس محترم مجلس شورای اسلامی به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

سخنگوی سپاه پاسداران یادآور شد: در این آیین، دستاورد ها و توانمندی های دفاعی نیرو های مسلح در قالب یگان های محمول در حوزه های دریایی، زمینی، هوایی و پدافندی ارائه خواهد شد.

سردار شریف تصریح کرد: برگزاری این مراسم در سواحل خلیج فارس و در نزدیکی تنگه هرمز نشان خواهد داد که نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران برای صیانت از مصالح و منافع ملی کشور، آماده عملیاتی کردن اراده نظام و ملت ایران برای مقابله با هرگونه تهدید دشمن در این منطقه راهبردی هستند.


سخنگوی سپاه: ۶۰۰ شناور ارتش، سپاه و ناجا در رژه نیرو‌های مسلح در بندرعباس حضور دارند / لاریجانی؛ سخنران مراسم
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها