بازدید: 105

جنوب سیستان و بلوچستان 10 بار لرزید

منبع : فرارو کد خبر: 1393289

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: 9 زلزله مسجد حضرت ابوالفضل(ع) شهرستان ایرانشهر و یک زلزله امروز/جمعه/ کنارک را لرزاند که خوشبختانه تاکنون خسارت مهمی گزارش نشده است.

عبدالرحمان شهنوازی در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: از ساعت 10 و 42 دقیقه صبح امروز تا ساعت 12 و 24 دقیقه ظهر 9 زلزله از 2.7 تا 5.6 ریشتر در محدوده شهرستانهای کنارک و ایرانشهر سیستان و بلوچستان به وقوع پیوست.

وی افزود: علاوه بر نیروهای اورژانس 20 نفر از ارزیاب های هلال احمر شهرستان های ایرانشهر و فنوج به مسجد حضرت ابوالفضل ایرانشهر که بیشترین و شدید ترین زلزله امروز استان در آن رخ داده است اعزام شده اند.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت: براساس جدیدترین گزارش ها این زمین لرزه باعث ایجاد شکستگی در دیوراهای سه واحد خشت و گلی در روستای اطراف مسجد حضرت ابوالفضل(ع) شده است.
وی تصریح کرد: تمامی نیروهای امدادی در استان در آماده باش کامل بسر می برند تا در صورت گزارش کمترین مشکل خدمات امدادی لازم را ارائه دهند.

به گزارش ایرنا ایرانشهر در 335 و بندر کنارک در 630 کیلومتری جنوب زاهدان، مرکز استان سیستان و بلوچستان و در ساحل دریای عمان (مکران) واقع شده است.


جنوب سیستان و بلوچستان 10 بار لرزید
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها