بازدید: 48

وقتی آرش 17 ساله و دختر دانشجو با دستان بسته در اتاقک باغ تنها شدند

منبع : سایت خبری آفتاب کد خبر: 1390689
پسر 17 ساله با اصرار دوستانش به دختر دانشجو تجاوز کرد.
آفتاب‌‌نیوز :  آرش ۱۷ ساله که بخاطر مشارکت در یک پرونده سیاه به دادسرا منتقل شده بود به بازپرس پرونده گفت: چند ماه قبل در حالی که امتحانات آخرین سال دبیرستانم را پشت سر می گذاشتم توسط یکی از دوستانم با جوان ۱۸ ساله ای به نام متین آشنا شدم. او دارای سوابق متعدد سرقت و روابط نامشروع بود و به خاطر اعتیاد به مواد مخدر ترک تحصیل کرده بود.

این پسر ادامه داد: این آشنایی به رفاقت بین من و متین منجر شد. تا این که روز گذشته متین به سراغم آمد و مرا وسوسه کرد تا در یک ماجرای هیجانی با او شرکت کنم، زمانی که جویای ماجرا شدم متین به من گفت بیا تا متوجه شوی. همراه او شدم و او مرا به باغی در اطراف شهر برد، وارد اتاقکی شدیم دیدم که دختری با دست و پای بسته در آنجا حضور دارد و چند مرد نیز بالاسر او هستند.

وی بیان کرد: متین به من گفت این دختر قرار هست حال همه ما را خوب کند به همین دلیل خواستم تو هم در اینجا حضور داشته باشی، من که بسیار ترسیده بودم از متین خواستم تا بگذارد که آنجا را ترک کنم اما اجازه نداد، چند لحظه بعد دوستان متین به جان آن دختر بیچاره افتادند و در حالی که لباس هایش را بزور در آوردند نوبتی به او....

آرش گفت: نوبت به من رسید، نمی خواستم با آن دختر کاری داشته باشم اما زمانی که بدنش را بدون لباس دیدم نشد! و از آنجا که شیطان هوس برمن چیره شده بودم من هم به سراغ دختر رفتم و....

چندی بعد از این ماجرا در حالی که در مسیر خانه بودم ماموران پلیس آگاهی جلوی مرا گرفتند و مرا دستگیر کردند. زمانی که به مقر پلیس منتقل شدم متوجه شدم که چه اشتباهی انجام داده ام. متین و دوستانش آن دختر را در مسیر دانشگاه ربوده بودند و به او تجاوز کردند. در حال حاضر متین دستگیر شده اما دوستانش فراری هستند.

رکنا


وقتی آرش 17 ساله و دختر دانشجو با دستان بسته در اتاقک باغ تنها شدند
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها