بازدید: 57

ترامپ: دموکرات‌ها در انتخابات کنگره پیروز شوند همه تصمیم‌هایم را برمی‌گردانند

منبع : انتخاب کد خبر: 1389436
رئیس‌جمهور آمریکا دوشنبه شب در جمع رهبران مسیحی‌های انجیلی درباره احتمال شکست هم‌حزبی‌هایش در انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره آمریکا هشدار داده است. ترامپ هشدار داده در صورتی که دموکرات‌ها در این انتخابات پیروز شوند «خیلی فوری و ستیزه‌جویانه هر کاری که انجام داده‌ایم را برمی‌گردانند.»
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 

رئیس جمهور آمریکا در جمع سران مسیحی های انجیلی درباره احتمال شکست جمهوری خواهان در انتخابات میان دوره ای کنگره هشدار داده است.

به گزارش تسنیم، "دونالد ترامپ"، رئیس جمهور آمریکا دوشنبه شب در جمع رهبران مسیحی های انجیلی درباره احتمال شکست هم حزبی هایش در انتخابات میان دوره ای کنگره آمریکا هشدار داده است.

ترامپ در این جلسه که یک فایل صوتی از آن در اختیار نیویورک تایمز قرار گرفته هشدار داده در صورتی که دموکرات ها در این انتخابات پیروز شوند «خیلی فوری و ستیزه جویانه هر کاری که انجام داده ایم را برمی گردانند.»

انتخابات میان دوره ای کنگره آمریکا که قرار است 6 نوامبر برگزار شود، سرنوشت 35 کرسی از 100 کرسی مجلس سنا و تمامی 435 کرسی مجلس نمایندگان را تعیین خواهد کرد. این انتخابات، به ویژه بعد از جدی شدن زمزمه های استیضاح ترامپ به دلیل رسوایی های او اهمیت مضاعفی پیدا کرده است.

ترامپ در جلسه دوشنبه شب گفته است: «آنها همه چیز را به پایان می رسانند. وقتی به این آدم ها نگاه می کنید آدم های خشنی هستند.»

یک سخنگوی کاخ سفید درباره این اظهارات مبهم ترامپ توضیح نداد.


ترامپ: دموکرات‌ها در انتخابات کنگره پیروز شوند همه تصمیم‌هایم را برمی‌گردانند
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها