بازدید: 122

نعمتی: حزب رفاه ملت به قالیباف، لاریجانی یا ناطق وابستگی ندارد / اینکه می‌گویند دنبال حضور لاریجانی در انتخابات هستیم تکذیب می‌شود

منبع : انتخاب کد خبر: 1383956
یک عضو شورای مرکزی حزب رفاه ملت با اشاره به برگزاری کنگره و تشکیل شورای مرکزی این حزب گفت: قرار است فردا بعد از ظهر جلسه شورای مرکزی حزب برای انتخاب ارکان هیات رییسه برگزار شود. بهروز نعمتی یادآور شد: اگر حزبی بخواهد قوام داشته باشد باید به صورت طولانی مدت فعالیت کند. این که برخی می‌گویند ما به دنبال حضور آقای لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری هستیم تکذیب می‌شود و ایشان هم پدر معنوی ما نیست.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

نعمتی: حزب رفاه ملت به قالیباف، لاریجانی یا ناطق وابستگی ندارد / اینکه می گویند دنبال حضور لاریجانی در انتخابات هستیم تکذیب می شودیک عضو شورای مرکزی حزب رفاه ملت با اشاره به برگزاری کنگره و تشکیل شورای مرکزی این حزب گفت: قرار است فردا بعد از ظهر جلسه شورای مرکزی حزب برای انتخاب ارکان هیات رییسه برگزار شود.

به گزارش ایسنا، بهروز نعمتی با بیان این که حزب رفاه ملت وابسته به هیچ جریان و گروهی نیست، اظهار کرد: ما مستقل هستیم و به آقایان قالیباف، لاریجانی یا ناطق وابستگی نداریم و برنامه های خود را هم به صورت شفاف اعلام خواهیم کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اگر حزبی بخواهد قوام داشته باشد باید به صورت طولانی مدت فعالیت کند. این که برخی می گویند ما به دنبال حضور آقای لاریجانی در انتخابات ریاست جمهوری هستیم تکذیب می شود و ایشان هم پدر معنوی ما نیست.

نعمتی با بیان این که حزب رفاه ملت بعد از تعیین خط مشی اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت خود را اعلام می کند درباره برخی شایعات مبنی بر وابستگی به این جریان علی لاریجانی و احتمال حمایت از وی در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: اول باید ببینیم آقای لاریجانی کاندیدا می شود و اگر هم کاندیدا شود حزب مستقلا عمل می کند و گزینه های مختلف را بررسی می کند.

کنگره حزب رفاه ملت پنج شنبه گذشته برگزار شد و 21 نفر به عنوان اعضای شورای مرکزی این حزب انتخاب شدند.


نعمتی: حزب رفاه ملت به قالیباف، لاریجانی یا ناطق وابستگی ندارد / اینکه می‌گویند دنبال حضور لاریجانی در انتخابات هستیم تکذیب می‌شود
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها