بازدید: 114

راهکارهای درمانی زگیل

منبع : سلامت نیوز کد خبر: 1381220
سلامت نیوز:متخصص پوست و مو با اشاره به راهکارهای درمانی زگیل، گفت: درد نداشتن این بیماری سبب انتقال آن به سایر نقاط بدن می شود. به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس،زهره نیک بخت در مورد زگیل های پوستی اظهار داشت: این بیماری درد ندارد، مسری است و به

سلامت نیوز:متخصص پوست و مو با اشاره به راهکارهای درمانی زگیل، گفت: درد نداشتن این بیماری سبب انتقال آن به سایر نقاط بدن می شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس،زهره نیک بخت در مورد زگیل های پوستی اظهار داشت: این بیماری درد ندارد، مسری است و به علت اینکه نوعی بیماری خاموش به شمار می روند افراد به آن توجه نکرده تا جایی که در قسمت های مختلف از بدن فراگیر می شود.

وی افزود: این زگیل ها می تواند در دست، زبان، زیرناخن، دهان، اطراف چشم و صورت و ... ایجاد شوند، از آنجا که این بیماری ویروسی است یک ویروس آن می تواند به صد ویروس تقسیم و در قسمت های مختلف انتشار یابد.

این متخصص پوست و مو با اشاره به ضرورت درمان به موقع زگیل خاطرنشان کرد: درمان های دارویی، استفاده از لیزر، سرمازدگی و استفاده از روش های الکتریکی در این زمینه مؤثر هستند که پزشک بنا به تشخیص راهکار مناسبی را پیشنهاد و تجویز می کند.

نیک بخت گفت: البته گاهی زگیل ها خود به خود ناپدید می شوند اگرچه ممکن است ماه ها و حتی سال ها به طول انجامد تا ناپدید شوند. اما بعضی از زگیل ها هم خود به خود از بین نمی روند که پزشکان هنوز مطمئن نیستند که چرا بعضی زگیل ها به خودی خود ناپدید شده، و بعضی دیگر نمی شوند.راهکارهای درمانی زگیل
:
امتیاز : 5.0 تعداد رای : 1

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها