آسیاتل

بازدید: 36

سریال «محکومین ۲» کلید خورد/ خداحافظی با میترا حجار و سپیده خداوردی

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1378961
بهروز مفید تهیه‌کننده سریال‌های تلویزیونی، از آغاز تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «محکومین ۲» خبر داد.

سریال محکومین ۲ کلید خورد/ خداحافظی با میترا حجار و سپیده خداوردیبه گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی شبکه یک؛ فصل دوم سریال محکومین با فیلمبرداری اپیزود "مادر" در احمدآباد مستوفی آغاز شد.

به گفته بهروز مفید تهیه کننده این مجموعه، محکومین ۲ در ۴۰ قسمت ۵۰ دقیقه ای در منطقه اطراف اسلامشهر کلید خورده است و هم اکنون گروه تولید در منطقه احمدآباد مستوفی در لوکیشن های مغازه و خانه مشغول کار هستند.

او ادامه داد: هر قسمت از این سریال یک اپیزود و هر اپیزود دو بازیگر اصلی دارد و باید گفت که هم از نظر تعداد قسمت و هم از نظر تعداد بازیگر، از محکومین ۱ بیشتر است. به طوری که در فصل دوم این سریال حدود ۵۰۰ بازیگر حضور خواهند داشت که ۸۰ نفر ایفاگر نقش اصلی و مابقی بازیگران فرعی محکومین خواهند بود.

بهروز مفید درباره ترکیب بازیگران این سریال هم یادآوری کرد: به طور قطع لیلا زارع و سپیده خداوردی که در فصل یک بازیگران نقش اصلی بودند، در این پروژه حضور ندارند؛ اما تا چند روز آینده بازیگران اصلی سریال که در حکم مددکاران قضایی هستند، معرفی می شوند.

این تهیه کننده تصریح کرد: موضوع محوری در فصل یک محکومین مجازات جایگزین زندان بود، اما در فصل دوم این مجموعه ما نیمی از سریال را به بحران خانواده و طلاق اختصاص داده ایم.

بهروز مفید از سیدجمال سیدحاتمی به عنوان کارگردان مجموعه تلویزیونی محکومین ۲ نام برد و افزود: مجید اسماعیلی پارسا و امیرمحمد عبدی کار نگارش فیلمنامه را بر عهده دارند.

گفتنی است؛ سریال محکومین ۲ کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۴۰ قسمت برای پخش از این شبکه تولید می شود.

 

انتهای پیام/

 

 


پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

مردم گزارش تخلف در شهرداری را به ۱۳۷ اعلام کنند/اعضای هیئت مدیره بانک شهر در روز‌های آینده معرفی می‌شوند

مردم گزارش تخلف در شهرداری را به ۱۳۷ اعلام کنند/اعضای هیئت مدیره بانک شهر در روز‌های آینده معرفی می‌شوند