بازدید: 25

هتریک دایی در قهرمانی جام حذفی

دیدار فینال سی‌امین دوره رقابت‌های فوتبال جام حذفی باشگاه‌های کشور با برتری تیم نفت تهران برابر تراکتورسازی تبریز همراه شد تا علی دایی برای سومین بار قهرمان شود.
گزارش - تحریریه پارسینه | دیدار فینال جام حذفی با برتری یاران دایی به پایان رسید، این بازی که در ۱۰ دقیقه پایانی جذابیت خود را پیدا کرده بود در نهایت با گل دقایق پایانی شهباززاده با یک گل به پایان رسید، گلی که از آن نفتی ها بود و قهرمانی این تیم را به دنبال داشت.

دیدار نهایی جام حذفی، پنجشنبه ۲۱/۰۲/۹۶، ساعت ۲۰:۳۰، ورزشگاه نفت و گاز خرمشهر 
داور: سیدمهدی سیدعلی      کمک ها: سعید علی نژادیان و سعید قاسمی

تراکتورسازی تبریز:
 
محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، سعید آقایی(۶۷- مهدی شریفی)، هادی محمدی، محمد ایرانپوریان، مهدی کیانی، محمدرضا مهدی زاده، محمد نوری، محمد ابراهیمی، شهرام گودرزی(۸۷- علی طاهران) و فرزاد حاتمی
سرمربی: امیر قلعه نویی

نفت تهران:
 
میلاد فراهانی، ایگور پراهیچ، رضا علیاری، محمد دانشگر، وحید حمدی‌نژاد، رضا اسدی، آندرانیک تیموریان، اکبر صادقی، آرش رضاوند( عیسی آل کثیر ۶۸)، سجاد شهباززاده و محمد قاضی
سرمربی: علی دایی
 
کارت زرد:
 
اکبر صادقی(۹۰)، سجاد شهباززاده (۷+۹۰) از نفت تهران

هادی محمدی(۹۰) از تراکتورسازی
 
 
شرح گل:

تراکتورسازی ۰ نفت تهران ۱(دقیقه ۸۸، سجاد شهباززاده) : ارسال دیدنی آندو از روی یک ضربه ایستگاهی با ضربه سر زیبای شهباززاده دروازه تراکتوری ها را باز کرد.


شرح بازی:
این دیدار که با استقبال سرد تماشاگران در زمین نه چندان مناسب ورزشگاه اروند آغاز شد در دقایق ابتدایی اتفاق خاصی را رقم نزد و دو تیم فقط توپ را در میانه میدان به جریان درآوردند.

در ۲۰ دقیقه ابتدایی این دیدار دو تیم موقعیتی را روی دروازه یکدیگر خلق نکردند اما در دقیقه ۲۷ تیم تراکتورسازی صاحب یک ضربه پنالتی شد که میلاد فراهانی دروازه بان نفت ضربه ایران پوریان را مهار کرد.

دقیقه ۳۶: محمد ابراهیمی مهاجم تراکتورسازی با ضربه ای آکروباتیک دروازه نفت را تهدید کرد اما ضربه او با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

* دقیقه ۴۵: محمد ابراهیمی در دقیقه آخر نیمه اول موقعیت خوبی به دست آورد و در حالی که می توانست به بازیکن هم تیمی پاس بدهد ضربه را زد که از کنار دروازه به بیرون رفت.

نیمه دوم این دیدار هم مانند نیمه اول بسیار سرد و کسل کننده آغاز شد و کیفیت پایین زمین روی عملکرد هر دو تیم تاثیرمنفی گذاشته بود. با این حال نه تراکتورسازی و نه نفت نتوانستند در ۱۰ دقیقه ابتدایی این نیمه موقعیت خطرناکی را خلق کنند.

در دقایق میانی نیمه دوم هم دو تیم همچنان به روند بد بودنشان ادامه دادند و تا دقیقه ۶۵ موقعیت خطرناکی روی دروازه ها ایجاد نشد. 

در دقیقه ۸۴ این دیدار شهرام گودرزی بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی به خاطر مصدومیتی که برایش ایجاد شد به بیمارستان منتقل شد. مصدومیت گودرزی به حدی بود که امبولانس به مرکز زمین آمد و گودرزی را به بیمارستان برد.

یک دقیقه پس از شروع این دیدار تیم فوتبال نفت تهران در دقیقه ۸۸ موفق شد توسط سجاد شهباززاده دروازه تراکتورسازی را باز کند. شهباززاده با ضربه سر توپ ارسالی آندرانیک تیموریان را به گل برتری تیمش تبدیل کرد.

در دقایق پایانی تراکتورسازی تلاش زیادی کرد تا بتواند گل خورده را جبران کند اما دفاع خوب نفتی هااین اجازه را به آنها ندادند. با این قهرمانی علی دایی برای سومین بار در جام حذفی قهرمان شد. او دو بار با پرسپولیس این عنوان را به دست آورده بود.

 

هتریک دایی در قهرمانی جام حذفی
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها