بازدید: 60

مدیر پیشین یوونتوس: رونالدو با یوونتوس قرارداد بسته است

منبع : عصر ایران کد خبر: 1371750
در روزهای اخیر رسانه‌های اسپانیایی و ایتالیایی اخباری در خصوص احتمال جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید و پیوستن او به یوونتوس منتشر کرده‌اند.

مدیر اجرایی پیشین باشگاه یوونتوس مدعی شد که پیوستن فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید به بانوی پیر قطعی شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در روزهای اخیر رسانه های اسپانیایی و ایتالیایی اخباری در خصوص احتمال جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید و پیوستن او به یوونتوس منتشر کرده اند. برخی از این رسانه ها مدعی شده اند که رونالدو پیشنهاد دستمزد 30 میلیون یورویی یوونتوس را پذیرفته و تنها توافق بین دو باشگاه رئال و یووه باقی مانده است. در سوی دیگر خبر می رسد که یوونتوس در ازای 100 میلیون یورو (88 میلیون پوند) رونالدوی 33 ساله را به خدمت می گیرد.

لوچانو موجی، مدیر اجرایی پیشین باشگاه یوونتوس در این باره گفت: رونالدو تست های پزشکی یوونتوس را در شهر مونیخ پشت سر گذاشته و قراردادش را هم امضا کرده است. این چیزی است که من پس از صحبت با افراد مهم متوجه شدم.

رونالدو در فصل اخیر 44 گل در رقابت های مختلف برای رئال مادرید به ثمر رساند و جزو تأثیرگذارترین بازیکنان این تیم در کسب سومین قهرمانی متوالی در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا بود.

موجی با اشاره به اینکه در سال 2002 قصد داشته کریستیانو رونالدو را از اسپورتینگ لیسبون برای یوونتوس به خدمت بگیرد، اظهار داشت: در سال 2002 یکی را برای دیدن بازی رونالدو به لیسبون فرستادم. او آن موقع 18 ساله بود، اما پختگی و تصمیماتی که در زمین می گرفت، من را تحت تأثیر قرار داد.

وی ادامه داد: برای عملی کردن این انتقال با مسئولان باشگاه اسپورتینگ لیسبون تماس گرفتم. متأسفانه مارچلو سالاس نپذیرفت که با رونالدو معاوضه شود و به اسپورتینگ برود چون قصد بازگشت به ریورپلاته را داشت. در آن زمان پیشنهاد بالای پنج میلیون یورویی به رونالدوی 18 ساله دادم، اما در نهایت این انتقال انجام نشد.


مدیر پیشین یوونتوس: رونالدو با یوونتوس قرارداد بسته است
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها