بازدید: 91

مقاومت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در برابر مقررات زدایی

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1363111
معاون خدمات فنی و بازرگانی اتاق ایران گفت: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی،­ مقاومت بالایی در برابر مقررات‌زدایی دارد از این رو از دولت می‌خواهیم به رفع موانع فعالیت بخش خصوصی توجه بیشتری کند.

مقاومت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در برابر مقررات زداییبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، مظفر علیخانی در نشست کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق ایران افزود: در کشور بیش از 7 هزار قانون داریم که بسیاری از این قوانین مربوط به فضای کسب وکار است همچنین بیش از 2 هزار مجوز در کشور وجود دارد اما در 6 سالی که از عمر دولت می گذرد، در هیات مقررات زدایی موفق نشده ایم که هیچ مجوزی را لغو کنیم.

وی اضافه کرد: از سوی دیگر، قیمت تمام شده در حوزه تولید به دلیل چالش های موجود بسیار بالاست و در خصوص مشوق ها و حمایت های مالی نیز برخی می توانند از همه ­خدمات بهره مند شوند و برخی مورد حمایت صندوق های حمایتی موجود قرار نمی گیرند.

معاون خدمات فنی و بازرگانی اتاق ایران در خصوص مشکلات ارزی نیز گفت: واقعیت این است که سیاست های ناصواب ارزی کشور باعث شده که بخش خصوصی پاک دست از گود خارج شده و برخی افراد سودجو وارد عرصه شوند و مسایلی مثل ارز 4200 تومانی رانتی و هک سایت پیش بیاید.

علیخانی افزود: نباید فراموش کرد ارز برای مواد اولیه که لازمه تولید است اختصاص نیافته از این رو درخواست ما این است که همه تصمیم گیران در یک هم افزایی به حل مشکلات موجود کمک کنند.


مقاومت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در برابر مقررات زدایی
:
امتیاز : 4.0 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها