بازدید: 25

شکایت اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا از دولت ترامپ و سیاست‌های مهاجرتی آن

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 1362245
اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا از چند تن از اعضای دولت ترامپ به دلیل اجرای سیاست‌های مهاجرتی غیرقانونی شکایت کرد.

شکایت اتحادیه آزای مدنی آمریکا از دولت ترامپ و سیاست های مهاجرتی آنبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از ان بی سی نیوز، اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا روز سه شنبه از دولت «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا به دلیل امتناع از پذیرفتن پناهجویانی که از خشونت های داخلی و خشونت باند های تبهکار در کشورشان فرار کرده اند، شکایت کرد.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا اعلام کرد یک دادخواست فدرال علیه «جف سشنز» دادستان کل آمریکا و چند عضو دیگر دولت ترامپ ارائه داده است. این اتحادیه مخالف سیاست مهاجرتی دولت ترامپ است، سیاستی که براساس آن افرادی که از درگیری های داخلی و گروه های تبهکار در کشورشان فرار می کنند پناهنده به حساب نمی آیند یا برای دریافت پناهندگی واجد شرایط نیستند.

اتحادیه مذکور از دادگاه خواسته است سیاست های سشنز را خلاف قانون اعلام و آن ها را لغو کند. این اتحادیه همچنین درخواست کرده است به کسانی که تقاضای پناهندگی داده اند فرصت مصاحبه دیگری داده شود تا دلیل فرارشان مشخص شود.

 سالانه ده ها هزار مهاجر از آمریکای مرکزی تلاش می کنند از  مرز مکزیک وارد آمریکا شوند. این درحالی است که  دونالد ترامپ از زمان برگزاری کمپین انتخاباتی خود وعده داده است با ورود مهاجران به آمریکا مقابله کند و با ورودش به کاخ سفید سیاست های ضدمهاجرتی خود را اجرایی کرد. سیاست های ترامپ در سطح بین المللی سرزنش شده اند و چندین دادگاه آمریکایی به پایان این سیاست ها رای داده اند؛ اما اجرای این سیاست ها همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/


شکایت اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا از دولت ترامپ و سیاست‌های مهاجرتی آن
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها