بازدید: 44

آنجلینا جولی از برد پیت شکایت کرد

منبع : عصر ایران کد خبر: 1359635

آنجلینا جولی در شکایتی که به دادگاه برد، برد پیت را متهم کرد که در یکسال و نیم گذشته به تعهدات مالی خود در قبال شش فرزندشان آنچنان که باید عمل نکرده است.

به گزارش خبرآنلاین، تقریباً دو سالی از جدایی پرسر و صدای آنجلینا جولی و برد پیت می گذرد اما به نظر می رسد که داستان این جدایی هنوز به پایان راه نرسیده است.

در تازه ترین رویداد مربوط به این جدایی آنجلینا جولی سه شنبه برد پیت را متهم کرد که در یکسال و نیم گذشته به تعهدات مالی خود در قبال شش فرزندشان آنچنان که باید و شاید عمل نکرده است.

آنجلینا جولی از برد پیت شکایت کرد

بر اساس شکایتی که آنجلینا جولی در این باره به دادگاه عالی لس آنجلس ارائه کرده است، این بازیگر و کارگردان سرشناس قصد دارد که برد پیت را مجبور به انجام تعهداتش کند.
آنجلینا جولی و برد پیت که در دوران زندگی مشترک خود مشهورترین زوج سینمای جهان بودند، شش فرزند دارند. مداکس ۱۷ ساله، پکس ۱۴ ساله، زهرا ۱۳ ساله، شیلو ۱۲ ساله و دوقلویی ۱۰ ساله به نام های ویوین و ناکس شش فرزند آن ها هستند.

این دو چهره سینمایی اکنون برنامه پرکاری دارند. در حالی که جولی مشغول بازی در فیلم «مالفیسنت ۲» در لندن است، برد پیت در فیلم «روزی روزگاری در هالیوود» کنار دی کاپریو و مارگو رابی جلوی دوربین می رود.
وکلای برد پیت تا این زمان به ادعای آنجلینا جولی واکنش نشان نداده اند.


آنجلینا جولی از برد پیت شکایت کرد
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها