بازدید: 47

برد پیت جواب آنجلینا جولی را داد

منبع : فردا نیوز کد خبر: 1350695
برد پیت با ارایه اظهاریه‌ای به دادگاه از خود در برابر اتهام همسر سابقش مبنی بر عدم حمایت مالی از فرزندانشان دفاع کرد.
برد پیت جواب آنجلینا جولی را داد

برد پیت با ارایه اظهاریه‌ای به دادگاه از خود در برابر اتهام همسر سابقش مبنی بر عدم حمایت مالی از فرزندانشان دفاع کرد.

خبرگزاری مهر: برد پیت با ارایه اظهاریه ای به دادگاه از خود در برابر اتهام همسر سابقش مبنی بر عدم حمایت مالی از فرزندانشان دفاع کرد.

به گزارش د. رپ، در برابر دادخواست جدید جولی به دادگاه مبنی بر این که برد پیت بعد از جدایی آنطور که باید از فرزندانشان حمایت مالی نکرده است، بازیگر سرشناس هالیوودی اوراقی به دادگاه ارایه کرد.

در حالی که این زوج نزدیک به ۲ سال است که جدا از هم زندگی می کنند، جولی سه شنبه دادخواستی به دادگاه عرضه کرد که بر مبنای آن ادعا کرده بود همسر سابقش آن طور که لازم بوده زندگی فرزندانشان را از نظر مالی تامین نکرده است.

دادگاه عالی لس آنجلس از سوی دیگر دیروز چهارشنبه اوراقی از برد پیت دریافت کرد که نشان می داد بیش از ۹ میلیون دلار برای جولی و فرزندانش در این مدت هزینه کرده است.

این در حالی است که گفته می شود گروه وکلای جولی هفته پیش مذاکره ای تلفنی با قاضی پرونده داشت و هیچ اشاره ای به عدم حمایت از فرزندان نکرده بود.

در اظهارنامه پیت آمده است که وی به شدت با این امر که وی حمایت زیادی از فرزندانش نکرده است مخالفت دارد و وی نه تنها ۸ میلیون دلار به همسر سابقش کمک کرده تا بتواند خانه اقامتگاه فعلی اش را بخرد بلکه بیش از ۱.۳ میلیون دلار برای هزینه های فرزندانش پرداخت کرده است.

سال پیش آنجلینا جولی خانه سیسیل ب. دومیل چهره مشهور هالیوود را به قیمت ۲۴ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار خرید و با فرزندانش آنجا ساکن شد.

در حالی که گفته می شد این زوج مراحل طلاق را متوقف کرده اند و امکان بازگشت شان وجود دارد، جولی در اوراقی که سه شنبه به دادگاه ارایه کرده خواستار این شده که تا پایان سال مراحل طلاق آن ها به انجام برسد.

در این دادخواست جولی خواستار این شده بود که دستوری برای حمایت از کودکان به صورت منظم صادر شود.

در حالی که آشنایی این ۲ که مطبوعات از آن ها به عنوان برنجلینا یاد می کردند، از فیلم «خانم و آقای اسمیت» در سال ۲۰۰۵ شروع شد، آن ها سال ۲۰۱۴ به صورت خصوصی در عمارتشان در فرانسه ازدواج کردند و سپتامبر ۲۰۱۶ جولی درخواست طلاق داد. پیت سرپرستی سه فرزند خوانده جولی را پذیرفته بود و پس از آن این زوج دارای سه فرزند مشترک هم شدند.


برد پیت جواب آنجلینا جولی را داد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها