بازدید: 31

برخورد قاطعانه پلیس با محتکران و سوداگران بازار ارز

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1347300
جانشین فرمانده ناجا، برخورد با مفاسد اقتصادی را اولویت کاری ناجا اعلام کرد .
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، سردار "اسکندر مومنی" در گفت و گو با پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر، اظهار داشت: در 4 ماهه اول امسال شاهد افزایش حملات دشمنان و گروهک های تروریستی به مرزهای کشور نسبت به سال های گذشته بوده ایم که با رشادت های مرزبانان نیروی انتظامی تعداد تلفات دشمن بیشتر از سال های قبل و تعداد شهدای عزیز مرزبان نیز کاهش یافته است.
وی افزود: افزایش آموزش در ماموریت های پلیس از اهمیت بسزایی برخوردار است و تاثیر مستقیم در افزایش سطح امنیت کشور و کاهش ناامنی دارد که هر قدر سطح آموزش افزایش یابد، امنیت بیشتری در کشور فراهم می شود.
سردار مومنی با اشاره به اجرای دومین دوره مسابقات مهارت های پلیسی کارکنان نیروی انتظامی کلیه استان های کشور در مرکز علمی تخصصی شهید "بهشتی" استان "اصفهان"، گفت: از کلیه کارکنان نیروی انتظامی در راستای تخصص و رسته، آزمون به عمل می آید که تاکید قرارگاه جهادی تربیت و آموزش ناجا بر آموزش کارکنان، اجرای آزمون و تغییر رویکرد دانش محور به مهارت افزایی است.
این مقام انتظامی تصریح کرد: با راه اندازی قرارگاه تربیت و آموزش و اجرای مسابقات مهارتی پلیس و اجرای آزمون، شاهد کاهش چشمگیر جرایم خشن، افزایش کشفیات کالای قاچاق به خصوص در پرونده های بالای 5 میلیارد ریال در 4 ماهه اول امسال بوده ایم.
سردار مومنی از برخورد پلیس با مفسدان اقتصادی خبر داد و گفت: برخورد با مفاسد اقتصادی در اولویت کاری ناجا است و پلیس با کسانی که کالاهای وارد شده در بازار را با ارز آزاد فروخته و یا احتکار کرده اند برخورد قاطع می کند و بر این موضوع نظارت دقیق دارد.
جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور یکی از اولویت های ناجا را توجه به منابع داخلی دانست و تصریح کرد: بخش عمده ای از نیاز های پلیس کشور توسط متخصصان و منابع داخلی تامین می شود و اولویت استفاده از شرکت های دانش بنیان و منابع داخلی است.

برخورد قاطعانه پلیس با محتکران و سوداگران بازار ارز
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها