آسیاتل

بازدید: 72

روایت شهربانو منصوریان از برخورد عجیب صدا و سیما!

منبع : فرارو کد خبر: 1337532
«لباسی‌هایی که تن مان کردیم همان لباس‌هایی که در مراسم بدرقه ورزشکاران آسیایی پوشیدیم. مورد تائید مسئولان هم بود، ولی در اتاق نگهبانی صدا و سیما ابتدا به ما گفتند بروید روی صندلی‌ها بنشینید. بعد از چند دقیقه گفتند اجازه ندارید داخل هم بنشینید و بروید بیرون. بیرون صدا و سیما هم به ما گفتند اینجا نایستید و بروید کنار! یعنی نگذاشتند روبروی ساختمان صدا و سیما هم بایستیم. لحن حرف زدن شان با ما خیلی خیلی بد بود. ما هم آن ویدئو را گرفتیم و بعد به آزادی برگشتیم.»
روایت یکی از خواهران منصوریان از برخورد بد نگهبان های صدا و سیما!
 
الهه منصوریان می گوید فکر نمی کرد ویدئویی که منتشر کردند جنجالی شود.

به گزارش خبرورزشی، خواهران منصوریان قرار بود در رادیو ورزش حاضر شوند. بعد از آنکه به ساختمان صدا و سیما رسیدند متوجه شدند که اجازه ندارند به داخل بروند.
 
در این باره گفته است: «لباسی هایی که تن مان کردیم همان لباس هایی که در مراسم بدرقه ورزشکاران آسیایی پوشیدیم. مورد تائید مسئولان هم بود، ولی در اتاق نگهبانی صدا و سیما ابتدا به ما گفتند بروید روی صندلی ها بنشینید. بعد از چند دقیقه گفتند اجازه ندارید داخل هم بنشینید و بروید بیرون. بیرون صدا و سیما هم به ما گفتند اینجا نایستید و بروید کنار! یعنی نگذاشتند روبروی ساختمان صدا و سیما هم بایستیم. لحن حرف زدن شان با ما خیلی خیلی بد بود. ما هم آن ویدئو را گرفتیم و بعد به آزادی برگشتیم.»
 
پیش تر شهربانو منصوریان  در مورد ماجرای اخراجش از رادیو ورزش در صفحه اینستاگرامش چنین نوشته بود:

سلام به همه شما مردم نازنینی که همیشه برای من حکم عزیزترین ها رو داشتید و دارید.

قصد من از انتشار این ویدیو به هیچ عنوان زیر سوال بردن یا تخریب صداوسیما یا سایر رسانه ها نیست، چراکه هر وقت از طرف رادیو، تلویزیون، خبرگزاری ها و سایر رسانه ها دعوت به یک برنامه یا مصاحبه ای شدیم، با وجود سنگینی تمرینات مون، بی هیچ چشمداشتی حضور پیدا کردیم تا بیشتر و نزدیک تر با شما حرف بزنیم و با انرژی های خوبتون، سخت تر و جدی تر به قله های قهرمانی فکر کنیم.

از قضا، انتشار این ویدیو صرفا بخاطر بی احترامی شب گذشته یکی از مسئولان حراست سازمان صداسیما است که حتی اجازه نداد ما در اتاق انتظار مهمانان بمانیم... و عوامل رادیو ورزش هر چه تلاش کردند که ما در برنامه حضور داشته باشیم نشد که نشد... افرادی که سلیقه ای برخورد میکنند بدانید ما پوشش اسلامی برایمان مهم است با همین لباس در بدرقه کاروان در حضور جناب آقای وزیر ورزش و دیگر مسئولان حضور داشتیم که حتی صدا و سیما هم پخش کرد... قضاوت با شما که بهترین قاضی هستید.

 

توضیحات شهربانو منصوریان

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

مردم گزارش تخلف در شهرداری را به ۱۳۷ اعلام کنند/اعضای هیئت مدیره بانک شهر در روز‌های آینده معرفی می‌شوند

مردم گزارش تخلف در شهرداری را به ۱۳۷ اعلام کنند/اعضای هیئت مدیره بانک شهر در روز‌های آینده معرفی می‌شوند