بازدید: 199

بازگشت بازیگران قسمت اول سرزمین زامبی‌ها

منبع : سایت خبری شفاف کد خبر: 1326029
استودیوی «سونی پیکچرز» (Sony Pictures) پس از تایید ساخت دنباله‌ی Zombieland «سرزمین زامبی‌ها» که در سال ۲۰۰۹ اکران شد، بازگشت بازیگران قسمت اول و همچنین تاریخ اکران و کارگردان این اثر را هم اعلام کرد.

به گزارش شفاف، استودیوی «سونی پیکچرز» (Sony Pictures) پس از تایید ساخت دنباله ی Zombieland «سرزمین زامبی ها» که در سال ۲۰۰۹ اکران شد، بازگشت بازیگران قسمت اول و همچنین تاریخ اکران و کارگردان این اثر را هم اعلام کرد.

«اما استون» (Emma Stone)، «وودی هارلسون» (Woody Harrelson)، «جسی آیزنبرگ» (Jesse Eisenberg) و «ابیگل برسلین» (Abigail Breslin) که در فیلم اول به کارگردانی «روبن فلیشر» (Ruben Fleischer) حضور داشتند، قرار است بعد از گذشت ۱۰ سال دوباره کنار یکدیگر قرار بگیرند تا فیلمی کمدی و زامبی محور را به نمایش بگذارند. قسمت دوم زامبی لند، قرار است در اکتبر ۲۰۱۹ یعنی سالگرد ده سالگی فیلم اول اکران شود.

بازگشت بازیگران قسمت اول سرزمین زامبی ها

روبن فلیشر به تازگی کارگردانی فیلم Venom «ونوم» که خارج از دنیای سینمایی مارول قرار دارد را برای سونی به سرانجام رسانده و حال قرار است دوباره برای زامبی لند بر روی صندلی کارگردانی بنشیند. نویسندگان فیلم اول یعنی «پاول ورنیک» (Paul Wernick) و «رت ریس» (Rhett Reese) که فیلم نامه Deadpool «ددپول» را در کارنامه دارند هم قرار است برای نویسندگی قسمت دوم بازگردند. همچنین تایید شده «گاوین پولون» (Gavin Polone) تهیه کنندگی زامبی لند ۲ را هم برعهده دارد. ساخت و تولید این فیلم تقربیا در دی ماه آغاز خواهد شد.

زامبی لند با بودجه ی تقریبا ۲۴ میلیون دلاری، چیزی حدود ۱۰۳ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت و علاوه بر امتیازات بالا و تحسین منتقدان، طرف داران زیادی را هم برای خود جذب کرد. به نظر می رسد که سونی این بار مجبور شود بودجه ی بیشتری را برای دنباله ی این اثر درنظر بگیرد. جدا از هزینه برای جلوه های ویژه کامپیوتری، دست مزد بازیگران این فیلم با توجه به نامزدی ها و جوایزی که دریافت کرده اند قطعا بیشتر از فیلم اول خواهد بود. اما استون بعد از نامزدی اسکار برای فیلم Birdman «مرد پرنده ای»، در فیلم La La Land «لا لا لند» ظاهر شد و توانست اسکار بهترین بازیگر زن سال ۲۰۱۷ را دریافت کند.

بازگشت بازیگران قسمت اول سرزمین زامبی ها

وودی هارلسون هم دوبار برای فیلم های Three Billboards Outside Ebbing, Missouri «سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری» و The Messenger «پیام آور» نامزد اسکار شد و از نامزدی های جسی آیزنبرگ برای اسکار هم می توان به حضورش در فیلم The Social Network «شبکه اجتماعی» اشاره کرد. همچنین ابیگل برسلین هم برای فیلم Little Miss Sunshine «میس سان شاین کوچولو» که سال ۲۰۰۶ به روی پرده رفت نامزد دریافت اسکار بهترین بازیگر مکمل زن شده بود. پس با توجه به این موضوع، بدون شک باید منتظر بودجه ی در نظر گرفته شده ی بیشتری برای فیلم و دست مزد بازیگران باشیم.

داستان زامبی لند درباره ی یک دانشجوی خجالتی (آیزنبرگ) است که بعد از پی بردن به وجود زامبی ها، از شهر فرار کرده و تلاش می کند به نزد خانواده اش برگردد. او در راه با یک مرد (هارلسون) و دو خواهر (استون و برسلین) که آن ها هم مانند وی در تلاش برای زنده ماندن هستند برخورد می کند. در قسمت دوم قرار است شاهد گونه جدیدی از زامبی ها که از زمان فیلم اول تکامل یافته اند باشیم و جدا از آن، بازمانده های بیشتری هم در داستان وجود خواهند داشت.

 

منبع: گیمفا


بازگشت بازیگران قسمت اول سرزمین زامبی‌ها
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

اسناد و گزارش‌های انجام شده در خصوص قوه قضاییه را بررسی کردیم

اسناد و گزارش‌های انجام شده در خصوص قوه قضاییه را بررسی کردیم

به خاطر گزارش تخلف شرکت نفت مدیرکل گمرک البرز برکنار شد

به خاطر گزارش تخلف شرکت نفت مدیرکل گمرک البرز برکنار شد

گزارش سازمان ملل درباره افزایش چشمگیر رفتار‌های غیراخلاقی کارکنان این سازمان

گزارش سازمان ملل درباره افزایش چشمگیر رفتار‌های غیراخلاقی کارکنان این سازمان