آسیاتل

بازدید: 63

«پلیس آب» تشکیل شود

منبع : فرارو کد خبر: 1318172
وی بر تعامل، همدلی و همکاری دستگاه‌های اجرایی با معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان و استفاده مناسب از بدنه کارشناسی دستگاه‌های اجرایی در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و جرایم تاکید کرد و این امر را موجب کاهش ورودی پرونده‌های دستگاه‌های اجرایی به دادگستری دانست .

«پلیس آب» تشکیل شود

سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان آذربایجان شرقی با اشاره به بحران آب در کشور و تاثیر آن بر کیفیت آب شرب، بررسی و پیگیری مشکلات کیفی و مرتبط با سلامت و بهداشت آن را از اولویت های کمیته تخصصی پیشگیری از جرایم علیه بهداشت و سلامت عمومی اعلام کرد و تشکیل پلیس آب را ضروری دانست.

به گزارش ایسنا، بابک محبوب علیلو در جلسه «کمیته تخصصی پیشگیری از جرایم علیه بهداشت و سلامت عمومی» با تاکید بر اولویت بندی موضوعات و مسایل مربوط به بهداشت عمومی در راستای تامین سلامت و امنیت غذایی مردم گفت: باید از ظرفیت قانون پیشگیری از وقوع جرم و قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در راستای حل مسائل و مشکلات و کاهش و کنترل جرایم و آسیب های اجتماعی از جمله در حوزه موارد مرتبط با تهدید علیه بهداشت و سلامت عمومی و محیط زیست استفاده کنیم.

وی ادامه داد: دادگستری کل استان، هرجا نیاز به حمایت و پشتیبانی قضایی دستگاههای اجرایی در راستای عمل به وظایف و تکالیف قانونی و بهبود وضعیت اجتماعی و ارتقای سطح سلامت و بهداشت مردم باشد حمایت هایش را دریغ نخواهد کرد، چرا که تامین بهداشت و سلامت عمومی و افزایش شاخص های مرتبط با بهبود وضعیت اجتماعی و به طور کلی پیشگیری از آسیب های اجتماعی و جرایم، رسالت همگانی است .

وی بر تعامل، همدلی و همکاری دستگاه های اجرایی با معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان و استفاده مناسب از بدنه کارشناسی دستگاه های اجرایی در پیشگیری از آسیب های اجتماعی و جرایم تاکید کرد و این امر را موجب کاهش ورودی پرونده های دستگاه های اجرایی به دادگستری دانست .

معاون قضایی رییس کل و سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان آذربایجان شرقی بر ضرورت استفاده از ظرفیت کارشناسی دستگاه های اجرایی در پیشگیری از جرایم علیه بهداشت و سلامت عمومی تاکید کرد.


پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

مردم گزارش تخلف در شهرداری را به ۱۳۷ اعلام کنند/اعضای هیئت مدیره بانک شهر در روز‌های آینده معرفی می‌شوند

مردم گزارش تخلف در شهرداری را به ۱۳۷ اعلام کنند/اعضای هیئت مدیره بانک شهر در روز‌های آینده معرفی می‌شوند