آسیاتل

بازدید: 95

ایمن‌ترین شهر‌های جهان از لحاظ امنیت سایبری

منبع : برترین ها کد خبر: 1317538
از آنجا که امنیت سایبری در جهان این روزها از اهمیت خاص و بسزایی برخوردار است، حالا گزارش‌های بسیاری مبنی بر اینکه کدام یک از شهرهای جهان از لحاظ امنیت سایبری بهتر رده‌بندی شده‌اند، منتشر شده است.
ایسنا: از آنجا که امنیت سایبری در جهان این روزها از اهمیت خاص و بسزایی برخوردار است، حالا گزارش های بسیاری مبنی بر اینکه کدام یک از شهرهای جهان از لحاظ امنیت سایبری بهتر رده بندی شده اند، منتشر شده است.
 
کدام شهرهای جهان از لحاظ امنیت سایبری ایمن هستند
 
نکته حائز اهمیت آن است که این رده بندی ها صرفاً توسط تحلیلگران و محققانی که این تحقیقات را انجام داده و نتایج خود را از طریق این وب سایت اعلام و گزارش داده اند، بیان شده و ممکن است با سایر نتایج و داده های موجود در گزارش های دیگر تفاوت داشته است. این گزارش به مرور و بررسی امن ترین شهرهای جهان از لحاظ امنیت سایبری می پردازد:
 
۱. آتلانتا: به عنوان مرکز ایالت جورجیای امریکا، عنوان نخستین و بهترین شهر جهان از لحاظ امنیت سایبری را به خود اختصاص داده است به گونه ای که حتی از واشنگتن، پایتخت امریکا، نیز در این زمینه پیشی و سبقت گرفته است.
 
۲. واشنگتن: به عنوان پایتخت ایالات متحده امریکا که یکی از مهم ترین میزبانان علم و فناوری در جهان به شمار می رود، نیز زیرساخت های بسیاری را در عرصه علم امنیت سایبری راه اندازی و برقرار کرده است تا در زمره بهترین و ایمن ترین شهرهای جهان قرار بگیرد.
۳. سیلیکون ولی: همواره یکی از بزرگترین قطب های تکنولوژی در جهان محسوب می شود تا به غول های تکنولوژی این امکان را بدهد تا در این شهر به توسعه فناوری های نوین خود در زمینه امنیت سایبری بپردازند و سپس به سایر نقاط جهان آن را عرضه کنند.
 
۴. لندن: از آنجا که انگلستان همواره در عرصه علم امنیت سایبری و تکنولوژی های مربوطه در جهان پیشگام است، بنابراین دور از انتظار نیست که پایتخت آن یعنی شهر لندن نیز یکی از بهترین شهرهای جهان در زمینه تأمین امنیت سایبری در جهان به شمار برود.
 
۵. آگوستا: مرکز ایالت مین امریکاست و با اینکه در این رده بندی آخرین رتبه را به خود اختصاص داده است، زیرساخت های کاملی برای تأمین و افزایش ضریب امنیت سایبری برای شهروندان خود فراهم کرده است.

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

حواشی مجمع عمومی فدراسیون والیبال/ بی‌توجهی اعضا به گزارش مالی!

حواشی مجمع عمومی فدراسیون والیبال/ بی‌توجهی اعضا به گزارش مالی!

مردم گزارش تخلف در شهرداری را به ۱۳۷ اعلام کنند/اعضای هیئت مدیره بانک شهر در روز‌های آینده معرفی می‌شوند

مردم گزارش تخلف در شهرداری را به ۱۳۷ اعلام کنند/اعضای هیئت مدیره بانک شهر در روز‌های آینده معرفی می‌شوند