بازدید: 48

ارائه گزارش نهایی درباره سقوط هواپیمای تهران - یاسوج، تا دو هفته آینده به کمیسیون اصل ۹۰

منبع : صدا و سیما کد خبر: 1296006
رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش نهایی سانحه سقوط هواپیمای تهران - یاسوج حداکثر تا دو هفته دیگر به کمیسیون اصل نودم قانون اساسی ارائه می‌شود.
ارائه گزارش نهایی درباره سقوط هواپیمای تهران - یاسوج، تا دو هفته آینده به کمیسیون اصل ۹۰به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از خانه ملت، داوود محمدی در تشریح نشست امروز کمیسیون اصل نودم قانون اساسی، اظهار داشت: بعد از وقوع حادثه هواپیمای تهران - یاسوج جلسات متعددی در این کمیسیون برگزار شد و مسئولان مختلف از وزارت راه و شهرسازی، سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت آسمان در کمیسیون حضور پیدا کردند.
رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ابعاد مختلف موضوع بررسی شد، بیان کرد: تاکنون برای بررسی حادثه سقوط هواپیمای تهران - یاسوج اقدامات مختلفی انجام شده از جمله آنکه شرکت فرانسوی به ایران آمده است و در نهایت پس از طی این مراحل، امروز کمیسیون اصل نودم قانون اساسی، جلسه ای را با حضور وزیر راه و شهرسازی و سایر مسئولان ذی نقش برگزار کرد.
وی افزود: در این جلسه مقرر شد که گزارش نهایی سانحه سقوط هواپیما حداکثر تا دو هفته دیگر به کمیسیون اصل نودم قانون اساسی ارائه شود و همه مدارک مربوط به گزارش هم برای بررسی دقیقِ گزارش، به کمیسیون ارسال شود.
محمدی ادامه داد: بعضی از مدارکی که کمیسیون اصل نودم قانون اساسی از نهادهای مربوط خواسته بود، ارسال نشده است و با دستور وزیر راه و شهرسازی مقرر شد که ظرف مدت دو هفته به کمیسیون ارسال شود.
نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: از ابتدا دستور کمیسیون اصل نودم قانون اساسی این بود که آقای بهرام پارسایی به عنوان عضو کمیسیون در هر جلسه ای که به نحوی مربوط به سانحه سقوط هواپیمای تهران یاسوج است، حضور داشته باشد و تاکنون در برخی از جلسات از جمله جلسه ای که با حضور هیأتی از فرانسه برگزار شده، حضور داشته است.

ارائه گزارش نهایی درباره سقوط هواپیمای تهران - یاسوج، تا دو هفته آینده به کمیسیون اصل ۹۰
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها