بازدید: 22

جزئیات ماجرای ویلای سرلشکر فیروزآبادی / ناجا: حکمی برای تخلیه ویلا دریافت نکرده ایم

منبع : عصر ایران کد خبر: 1295045
جنبش عدالتخواه دانشجویی: سرلشکر فیروزآبادی از 20 سال قبل ویلای مصادره ای در اختیار دارد و حاضر به تخلیه آن نیست...

 ناجا اعلام کرد که هیچ حکمی برای تخلیه ویلا دریافت نکرده است.

به گزارش خبرنگار عصرایران، سردار حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران گفت: درباره ویلای یکی از مسوولان نظام، تا این لحظه هیچ حکمی از سوی مقام قضایی به نیروی انتظامی برای تخلیه ویلا واصل نشده است.

قبل از این جنبش دانشجویی عدالتخواهی با ارسال نامه ای خطاب به دادستانی اعلام کرده بود که سرلشکر فیروزآبادی رئیس سابق ستادکل نیروهای مسلح در ویلای مصادره ای زندگی می کند و حاضر به تخلیه آن نیست.

جزئیات ماجرای ویلا

محمدجواد معتمدی دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفتگو با فارس درباره جزئیات روند مطالبه بازپس گیری ویلای لواسان از سرلشکر فیروزآبادی گفته بود: جنبش عدالت خواه دانشجویی در نامه ای به دادستان تهران در خصوص ویلای مصادره ای که سرلشکر فیروزآبادی رئیس سابق ستاد کل نیرو های مسلح به مدت ۲۵ سال در آن زندگی می کند، خواستار بازپس گیری آن شد.

وی افزود: هشتم آذرماه سال ۹۶، جنبش عدالتخواه دانشجویی در نامه ای به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، پیگیری ویلای لواسان که در اختیار سرلشکر فیروزآبادی است، را در دستور کار قرار داد. این اتحادیه، در تاریخ مذکور نامه ای چند بندی را به ریاست ستاد اجرایی ارسال کرد و در این نامه خواستار پاسخگویی به ابهامات شد.

معتمدی تاکید کرد: پس از ارسال نامه، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) برای پاسخ به سؤالات جلسه ای را با اعضای شورای مرکزی جنبش عدالتخواه برگزار کرد. در این جلسه جناب آقای مخبر، ریاست ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، با پاسخگویی به سؤالات نامه مذکور، بیان کرد که موضوع تخلیه ویلای مزبور از گذشته پیگیری می شده است تا آنجا که رهبری سال ۹۲ حکم به تخلیه آن داده اند.

این فعال دانشجویی گفت: همچنین ایشان در ادامه بیان کردند که بعد از نامه جنبش عدالتخواه دانشجویی به ستاد اجرایی، نامه جنبش را همراه با نامه ای از ستاد به مقام معظم رهبری ارسال کردند و دوباره رهبر معظم انقلاب بر روی نامه ستاد پارافی مبنی بر تخلیه ویلای مزبور می نویسند. بعد از آن آقای فیروزآبادی اعلام می دارند که تا آخر اردیبهشت ماه ۹۷ ملک مذکور را تخلیه خواهند کرد.

وی تصریح کرد: در همان جلسه با رئیس ستاد، جنبش عدالتخواه دانشجویی این مهلت را به مسئولان ستاد داد که تا پایان اردیبهشت ماه در صورت به نتیجه نرسیدن موضوع، آن را با مردم مطرح و از این طریق موضوع را پیگیری می کند.

به ادعای معتمدی، پس از پایان این مهلت با پیگیری های انجام شده، مسئولان ستاد بیان کردند که حکم قضایی تخلیه ویلا نیز صادر شده است، اما نیروی انتظامی به عنوان ضابط قضایی و مسئول اجرای حکم از اجرای آن استنکاف کرده اند؛ بنابراین جنبش عدالتخواه دانشجویی این بار در نامه ای که در رسانه ها نیز انتشار یافت، با درخواست از دادستان به عنوان مدعی العموم پیگیری اجرای حکم فوق را از ایشان تقاضا کرد و خواستار بازپس گیری بیت المال از شخص مذکور شد.

معتمدی یادآور شد: روند تقاضای بازپس گیری بیت المال از مسئولان سابق همچنان نیز ادامه خواهد داشت. لکن در وهله اول جنبش عدالتخواه دانشجویی بنای رسانه ای شدن این کار ها را ندارد و در صورت عدم همکاری اشخاص و دستگاه های مربوطه این اقدامات در آینده رسانه ای خواهد شد.

 

ناجا: هیچ حکمی برای تخلیه ویلا دریافت نکرده ایم

 

ناجا: هیچ حکمی برای تخلیه ویلا دریافت نکرده ایم


جزئیات ماجرای ویلای سرلشکر فیروزآبادی / ناجا: حکمی برای تخلیه ویلا دریافت نکرده ایم
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 14

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها