بازدید: 32

پهلوگیری کشتی آمریکایی حامل مواد شیمیایی در سواحل یکی از کشور‌های منطقه خلیج فارس/ جزئیات و اهداف حضور این شناور آمریکایی در منطقه منتشر خواهد شد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1288773
سخنگوی نیروهای مسلح گفت: شناور آمریکایی حامل مواد شیمیایی با هدف انتقال این مواد به بخش‌هایی از عراق و سوریه وارد منطقه شده است، لذا باید نسبت به عواقب احتمالی اقدام آمریکایی‌ها هشدار داد.

//////به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان، سردار ابوالفضل شکارچی معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیرو های مسلح از پهلوگیری یک کشتی آمریکایی حامل مواد شیمیایی در سواحل یکی از کشور های منطقه خلیج فارس خبر داد و گفت: این کشتی به تازگی با اسکورت یک فروند ناوشکن آمریکایی وارد منطقه شده است.

شکارچی افزود: بررسی سوابق کشتی آمریکایی «Ray Cape» نشان می دهد این کشتی در سواحل مناطقی همچون عراق و سوریه که آمریکایی ها تاکنون به بهانه استفاده از سلاح شیمیایی دست به اقدامات نظامی زده اند، حضور داشته است.

معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیرو های مسلح ادامه داد: شناور آمریکایی حامل مواد شیمیایی با هدف انتقال این مواد به بخش هایی از عراق و سوریه وارد منطقه شده است، لذا باید نسبت به عواقب احتمالی اقدام آمریکایی ها هشدار داد.

وی گفت: آمریکایی ها پس از تحمل شکست های پی درپی در مقابل جبهه مقاومت، اکنون به روش های خطرناکی برای تداوم حضور در عراق و سوریه متوصل شده اند تا حضور نامشروع خود را در منطقه توجیه کنند. این در حالی است که پیش از این آمریکایی ها و متحدان منطقه ای آن ها با استفاده از چنین روش هایی در ادعا هایی که هرگز ثابت نشد، دولت اسد را به حملات شیمیایی در شهر دوما در غوطه شرقی این کشور متهم می کردند.

سخنگوی نیرو های مسلح تصریح کرد: افشای این خبر نشان می دهد که پیش از این نیز حملات شیمیایی در مناطقی از عراق و سوریه و با هدایت و طراحی آمریکایی ها صورت گرفته است.

شکارچی اظهار داشت: اطلاعات دقیقی از مشخصات کشتی آمریکایی از جمله تعداد خدمه و مواد شیمیایی حامل آن در اختیار داریم که در آینده جزئیات و اهداف حضور این شناور آمریکایی در منطقه، منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/


پهلوگیری کشتی آمریکایی حامل مواد شیمیایی در سواحل یکی از کشور‌های منطقه خلیج فارس/ جزئیات و اهداف حضور این شناور آمریکایی در منطقه منتشر خواهد شد
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها