بازدید: 11

تحقیق و تفحص از «سفر‌های خارجی نمایندگان» کلید خورد/ برخی سفرها تعریف قانونی ندارد

منبع : خبرگزاری میزان کد خبر: 1287996
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از تقاضای «تحقیق و تفحص از سفر‌های خارجی نمایندگان مجلس» خبر داد و گفت: تقاضای این تحقیق و تفحص به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ارسال شده است.
تحقیق و تفحص از سفر های خارجی نمایندگان در مجلس کلید خورد/ بررسی سود و فایده حضور نمایندگان در سفرهای خارجیمحمدعلی پورمختار در گفت وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری میزان، از تقاضای «تحقیق و تفحص از سفر های خارجی نمایندگان مجلس» خبر داد و گفت: تقاضای این تحقیق و تفحص به هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ارسال شده است.

وی افزود: در پی تقاضای این تحقیق و تفحص  دنبال آن هستیم تا بدانیم چه تعداد سفر های خارجی در مجلس صورت گرفته است و چه کسانی و با چه هدفی به اینگونه سفر ها رفته اند.

پورمختار تصریح کرد: همچنین می کوشیم بدانیم این سفر ها چه تاثیر و آثاری داشته است چرا که مقام معظم رهبری اخیر درباره سفر های غیرضروری مسئولین تذکر دادند.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی بیان داشت: باید سود و فواید حضور نمایندگان در برخی از سفر های خارجی مشخص شود.

این نماینده مجلس با بیان اینکه حضور نمایندگان در کنار وزرا در برخی سفر های خارجی تعریف قانونی ندارد، گفت: این مسئله براساس توافقی صورت می گیرد که چند نفری از نمایندگان همراه وزرا به سفر خارجی بروند.

وی تأکید کرد: بنده ندیدم که سفر های خارجی نمایندگان آثار عملی داشته باشد و کمکی به بهبود روابط کند.
 
انتهای پیام/

تحقیق و تفحص از «سفر‌های خارجی نمایندگان» کلید خورد/ برخی سفرها تعریف قانونی ندارد
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها