بازدید: 46

بهترین حالت دهنده های مو در بازار ایران

منبع : برترین ها کد خبر: 1286074
اگر به دنبال حالت‌دهنده‌اي مناسب براي موهاي خود مي‌گرديد به محصولات بازار زيبايي اين مطلب نگاهي بيندازيد.
مجله سیب سبز - شقايق جعفري: از حمام كه بيرون مي آييم موها وز مي شوند و شانه كردن، حالت دادن و صاف كردن شان كاري سخت و وقت گير است؛ مثلا درست زماني كه هيچ وقتي براي حالت دادن به موها نداريد بايد قيد رفتن به مهماني را بزنيد يا از يك ساعت قبل شروع به صاف يا فر كردن آنها با دستگاه هاي برقي كنيد. اما اين ماجرا راه حل بهتري هم دارد؛ اینکه شما به محض خارج شدن از حمام به سمت ميز و آينه آرايشي تان برويد و براي حالت دادن به موها از يكي از محصولات آرايش مو استفاده كنيد. اگر به دنبال حالت دهنده اي مناسب براي موهاي خود مي گرديد به محصولات بازار زيبايي اين مطلب نگاهي بيندازيد.

گياه ليندن و حالت مو

شانه زدن و شكل دادن به موها بعد از هر بار استحمام تنها زماني راحت خواهد بود كه با كمك محصولي نرم و مرطوب كننده گره هاي متعدد ايجاد شده روي موها را به سادگي بتوان باز كرد. تا زماني كه موها در هم پيچيده و گره خورده هستند، انعطاف نداشته و حالت نمي گيرند.

آرام بخش های مو

پس اگر به آراستگي موهاي خود بعد از هر بار حمام رفتن اهميت زيادي مي دهيد مي توانيد با اسپري حالت دهنده و خوش عطر ايوروشه آنها را زيبا و خوش حالت بيارايید. اين محصول با خواص آبرسان درختچه اروپايي ليندن به شكل ارگانيك تارهاي موي شما را مي پوشاند و بعد از آرايش و حالت دادن به موها حالت آنها را تا 24 ساعت حفظ می كند. به تاييد متخصصان پوست و مو اين اسپري خاصيت آرام بخشی و ضدالتهابی داشته و از پوست كف سر در برابر آلودگي هاي محيطي مراقبت مي كند.

روش مصرف: محلول را روي موهاي نيمه خشك و نمدار خود اسپري كنيد و به آرامي ماساژ دهيد و بعد از كمي خشك شدن آن را به شكل دلخواه تان حالت دهيد.

 
 
سرم فرفري ها

شايد يكي از سخت ترين كارها بعد  از شستن، حالت دادن موهاي فر است. درست است كه اين مدل موها به خودي خود زيبا و خوش حالت هستند اما كار درست زماني سخت مي شود كه شما تصميم به تغيير حالت آن داريد. اما نگران نباشيد در ميان انبوه محصولات زيبايي، حالت دهنده هايي مخصوص موهاي فر و مجعد هم وجود دارد كه تغييرات دلخواه را روي موهاي شما ايجاد مي كند.

آرام بخش های مو

سرم حالت دهنده موهاي فر Farmesi با كمك تركيبات گياهي خود موهاي شما را از عمق بازسازي كرده و با حالت دادن طبيعي به موها خشكي آنها را از بين مي برد. اين سرم علاوه بر خاصيت حالت دهندگي باعث شفافيت، زيبايي و نرمي موهاي آسيب ديده مي شود و به گفته متخصصان بازار زيبايي حالت وز موها را گرفته و بستري مرطوب براي زيبايي و حالت آن فراهم مي كند.

روش مصرف: اين سرم مناسب براي انواع موها با جنس هاي مختلف است پس مقداري از آن را روي كف دست ريخته و روي موها به خوبي ماساژ و سپس حالت دهيد.

 
 
انعطاف با آلوئه ورا

موهایی كه بعد از مدت ها رنگ كردن  آسيب ديده و وز شده اند به سختي حالت دلخواه ما را به خود مي گيرند پس بعد از استفاده از ماسك هاي تقويت كننده بايد از روش هايي براي حالت دادن فوري به آنها استفاده كنيد كه علاوه بر خوش حالت كردن شان، براي ساقه و پياز مو مغذي باشند و كمترين آسيب را به آنها وارد كنند. از طرفي اسپري هاي حالت دهنده موجود در بازار حاوي الكل هستند كه به راحتي موها را خشك و شكننده مي كنند اما در اين ميان اسپري تقويت كننده و حالت دهنده مو Forever متفاوت است.

آرام بخش های مو

آب موجود در اين محصول، رطوبت از دست رفته مو بر اثر تابش خورشيد و خشكي آب و هوا را بازگردانده و عصاره آلوئه ورای موجود در آن انعطاف پذيري مو براي حالت گرفتن را به حداكثر رسانده و پروتئين هاي گياهي محصول، تمام مواد مغذي مورد نياز موهاي شما را تامين مي كند.

روش مصرف: اسپري را با حدود ۲۵ سانتي متر فاصله روي موهاي خود بزنيد. فرم دلخواه تان را به موها داده و اجازه دهيد اسپري روي موها ی تان خشك شود.

 
 
ويتامينه و حالت دهنده

يكي از مشكلات رايج ما در استفاده از حالت دهنده هایی به شكل سرم، ژل و تافت سخت پاك و شسته شدن آنها از سطح موهاست. اگر تركيبات سنگين حالت دهنده ها شما را آزار مي دهد مي توانيد از محصولاتي با ساختاري سبك استفاده كنيد.

آرام بخش های مو

اوسيس كه محصولات پرتعدادي براي مراقبت و آراستن موها دارد با ارائه موس پرطرفداري نويد سريع ترين حالت دهنده را به خانم ها و آقايان داده كه علاوه بر از بين بردن الكتريسته ساكن موها، با يك برس به راحتي از روي موها پاك مي شود. اين محصول كه حاوي پرو ويتامين5 B و مجموعه اي از مواد طبيعي حالت دهنده و حجم دهنده است حالت پذيري موها را به حداكثر رسانده و رطوبت و درخشندگي آنها را تا ساعت ها حفظ مي كند.

روش مصرف: بطري موس را تكان داده و مقداري از كف ايجاد شده آن را روي موهاي نمدار بماليد و به شكل دلخواه حالت دهيد.

 
 
حالت دهنده حرفه اي ها

سشوار كشيدن هاي طولاني و گاه روزانه براي حالت دادن، آسيب هاي زيادي به موها مي رساند. حرارت سشوار مو را خشك مي كند و بعد از مدتي همه ساقه هاي آن را مي سوزاند پس بهتر است افرادي كه موهاي آسيب ديده دارند كمتر از حالت دهنده هاي برقي استفاده كنند و به جاي آن سراغ محصولاتي بروند كه علاوه بر حالت بخشيدن به موها از صدمه ديدن و ريزش آنها جلوگیری کند.

آرام بخش های مو
اسپري آبرسان و حجم دهنده فيتو بهترين انتخاب براي افرادي است كه موهاي آسيب ديده دارند چراكه اين محصول با تركيبات گياهي از برگ رازيانه و بابونه از موهاي شما در برابر سشوار كشيدن هاي مرتب مراقبت مي كند. اين اسپري كه توسط آرايشگران حرفه اي هنرمندان استفاده مي شود، داراي ۹۷ درصد فرمول طبيعي و گياهي و بدون سيليكون، سديم كلرايد و سولفات است و ساختار مو را كاملا بازسازي مي كند.

روش مصرف: این محصول را روي ساقه و انتهاي موی نمدار و البته تميز اسپري كنيد و موها را با برس يا هر وسيله حالت دهنده اي حالت دهيد.

 
 
حجم دهنده 24 ساعته

شايد بدترين اتفاق براي خانم ها رفتن به مهماني هاي بدون برنامه ريزي است كه هيچ زماني براي مرتب كردن موها و آراستن خود ندارند. اما با كمي خلاقيت متوجه مي شويد مي توانيد در همين زمان كم ،كارهاي بزرگي انجام دهيد. موس حالت دهنده پرطرفدار لورآل با ماندگاري بالا موهاي شما را به زيباترين شكل ممكن می آراید.

آرام بخش های مو

به گفته متخصصان بازار زيبايي اين محصول براي افرادي كه موهاي نازك و كم حجم تري دارند مناسب است چراكه بعد از هر بار حالت دادن، موها حجم زيادي به خود گرفته و جلوه اي براق و زيبا به خود مي گيرند. اين موس سبك است و بدون ايجاد چسبندگي و سنگيني حالت موهاي شما را تا ساعت ها ثابت نگه مي دارد.

روش مصرف: مقداري از موس را كف دست بریزید و روي موهاي مرطوب بماليد. اگر مي خواهيد موهاي پرحجم تري داشته باشيد از ريشه تا نوك مو را موس زده و اجازه دهيد موهای تان به حالت طبيعي خشك شوند.

بهترین حالت دهنده های مو در بازار ایران
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

گزارش تصویری: دومین سالگرد شهدای پلاسکو

گزارش تصویری: دومین سالگرد شهدای پلاسکو

گزارش سفیر ایران در انگلیس از دسترسی زاغری به خدمات پزشکی

گزارش سفیر ایران در انگلیس از دسترسی زاغری به خدمات پزشکی

ایران صفر - عمان صفر /گزارش لحظه به لحظه

ایران صفر - عمان صفر /گزارش لحظه به لحظه

گزارش لایحه الحاق ایران به کنوانسیون جرایم سازمان یافته فراملی بررسی شد

گزارش لایحه الحاق ایران به کنوانسیون جرایم سازمان یافته فراملی بررسی شد

بررسی گزارش کمیسیون امنیت ملی درباره لایحه CFT در مجلس

بررسی گزارش کمیسیون امنیت ملی درباره لایحه CFT در مجلس

گزارش تصویری از عزاداری شب سوم دهه فاطمیه مسجد سیدالشهدا (ع)

گزارش تصویری از عزاداری شب سوم دهه فاطمیه مسجد سیدالشهدا (ع)

آذر منصوری قائم‌مقام حزب اتحاد ملت ایران: نهادها و ارگان‌های غیرپاسخگو،درباره بودجه به مردم گزارش بدهند

آذر منصوری قائم‌مقام حزب اتحاد ملت ایران: نهادها و ارگان‌های غیرپاسخگو،درباره بودجه به مردم گزارش بدهند

گزارش تصویری بازی تیم‌های اردن و ویتنام

گزارش تصویری بازی تیم‌های اردن و ویتنام