بازدید: 220

احتمال خانه‌تکانی اساسی در کاخ سفید پس از افشای گزارش‌ها درباره ارتباط میان داماد ترامپ و روسیه

منبع : خبرنگاران جوان کد خبر: 128594
گزارش‌ها حاکی از آن است که رئیس‌جمهور آمریکا قصد دارد در واکنش به افشای روابط میان کوشنر و مقامات روسیه، دست به یک خانه‌تکانی اساسی در کاخ سفید بزند.
احتمال خانه‌تکانی اساسی در کاخ سفید پس از افشای گزارش‌ها درباره ارتباط میان داماد ترامپ و روسیهبه گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از گاردین، «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا، در بازگشت از تور 9 روزه‌ی خارجی‌ تقریباً موفقیت‌آمیز خود همچنان با رسوایی‌های چند هفته اخیر درخصوص ارتباط میان ستاد انتخاباتی‌اش و مقامات روسیه مواجه است. 

ترامپ یک روز پس از انتشار گزارش واشنگتن پست درخصوص «جرد کوشنر»، مشاور ارشد کاخ سفید، به آمریکا بازگشت. داماد و مشاور ویژه ترامپ در این گزارش به تلاش برای ارتباط با مقامات کرملین از طریق یک کانال مخفی متهم شده است. 

کاخ سفید هنوز به طور مستقیم درباره گزارش واشنگتن پست اظهارنظر نکرده است. این در حالی است که مک‌مستر، مشاور امنیت ملی و جان کِلی، وزیر امنیت داخلی آمریکا، اعلام کردند تلاش کوشنر برای ایجاد کانال ارتباطی میان تیم ترامپ و روسیه موضوع نگران‌کننده‌ای نیست. با این وجود دولت ترامپ از سوی اداره تحقیقات فدرال (اف‌بی‌آی) و کمیته‌های مختلف کنگره تحت فشار قرار دارد. 

در ادامه این مطلب با اشاره به گزارش واشنگتن پست، آمده است: احتمال دارد ترامپ «شان اسپایسر» سخنگوی کاخ سفید و «جرد کوشنر»، مشاور ویژه خود، را تنزل مقام بدهد. 


انتهای پیام/ 


احتمال خانه‌تکانی اساسی در کاخ سفید پس از افشای گزارش‌ها درباره ارتباط میان داماد ترامپ و روسیه
:
امتیاز : 5.0 تعداد رای : 1

پربازدیدترین اخبار

همراهان

گزارش ها