آسیاتل

بازدید: 62

بهتر شدن روابط زناشویی، راه حل مناسب

منبع : نی نی بان کد خبر: 1277178
رابطه جنسی کمتر شما را از مزایای قرار گرفتن در معرض میکروب محروم می‌سازد؛ و متاسفانه سیستم ایمنی بدن را به تدریج تضعیف می‌کند.
محققان اسکاتلندی دریافتند افرادی که از برقراری ارتباط جنسی امتناع می‌ورزند، در مقابله با شرایط استرس‌زایی مانند سخنرانی‌های عمومی، در مقایسه با کسانی که در طول هفته چندین بار ارتباط جنسی داشته‌اند عملکرد ضعیف‌تری دارند.

زمانی که زندگی جنسی‌تان با وقفه مواجه می‌شود، با عوارض متعددی روبرو خواهید شد که از میان آنها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

۱.بیشتر مضطرب خواهید شد
در واقع، ارتباط جنسی به تخلیه انرژی درونی کمک می‌کند. محققان اسکاتلندی در مطالعات خود دریافتند افرادی که از برقراری ارتباط جنسی امتناع می‌ورزند، در مقابله با شرایط استرس‌زایی مانند سخنرانی‌های عمومی، در مقایسه با کسانی که در طول هفته چندین بار ارتباط جنسی داشته‌اند عملکرد ضعیف‌تری دارند. مغز در جریان رابطه جنسی، اندورفین و اکسی توسین ترشح می‌کند. این ترکیبات شیمیایی باعث آرامش درونی شما می‌شوند.

اگر رابطه جنسی منظم ندارید، بخوانید

2.خطر ابتلا به عفونت‌های دستگاه ادراری کاهش خواهد یافت
بر اساس یافته‌های به دست آمده از مطالعه‌ای که در مجله پزشک خانواده منتشر شده است، نزدیک به ۸۰ درصد از موارد ابتلا به عفونت‌های دستگاه ادراری در ۲۴ ساعت پس از مقاربت جنسی رخ می‌دهد. در طول رابطه جنسی، باکتری‌های واژن تا بخش انتهایی مجاری ادرار رفته و باعث بروز عفونت می‌شوند. بنابراین اگر به نیمه پر لیوان نگاه کنیم، می‌توانیم بگوییم که توقف ارتباط جنسی خطر ابتلا به عفونت‌های دستگاه ادراری را کاهش می‌دهد.

3.بیشتر مستعد ابتلا به سرماخوردگی و آنفولانزا خواهید شد
رابطه جنسی کمتر شما را از مزایای قرار گرفتن در معرض میکروب محروم می‌سازد؛ و متاسفانه سیستم ایمنی بدن را به تدریج تضعیف می‌کند. به گزارش محققان دانشگاه ویلکس‌بار پنسیلوانیا، سیستم ایمنی بدن افرادی که در طول هفته یک یا دو رابطه جنسی دارند، در مقایسه با کسانی که شانس برقراری ارتباط جنسی ندارند و یا به ندرت سکس می‌کنند، عملکرد بهتری در مبارزه با ویروس‌ها خواهد داشت.پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

انتشار قریب الوقوع گزارش سنا درباره دخالت روسیه در انتخابات آمریکا

حواشی مجمع عمومی فدراسیون والیبال/ بی‌توجهی اعضا به گزارش مالی!

حواشی مجمع عمومی فدراسیون والیبال/ بی‌توجهی اعضا به گزارش مالی!

مردم گزارش تخلف در شهرداری را به ۱۳۷ اعلام کنند/اعضای هیئت مدیره بانک شهر در روز‌های آینده معرفی می‌شوند

مردم گزارش تخلف در شهرداری را به ۱۳۷ اعلام کنند/اعضای هیئت مدیره بانک شهر در روز‌های آینده معرفی می‌شوند