بازدید: 92

درمان کیست تخمدان با عسل، چگونه؟

منبع : نی نی بان کد خبر: 1274813
کیست تخمدان یک مشکل رایج است و بسیاری از زنان مبتلا به این بیماری هستند. در این وضعیت، کیسه های پر از مایع درون تخمدان ها و یا روی سطح تخمدان ایجاد می شوند.
کیست تخمدان یک مشکل رایج است و بسیاری از زنان مبتلا به این بیماری هستند. در این وضعیت، کیسه های پر از مایع درون تخمدان ها و یا روی سطح تخمدان ایجاد می شوند. تقریبا هر زن باید با این شرایط یک بار در زندگی مواجه شود. این کیست ها دارای طبیعت متفاوتی هستند. گاهی اوقات، کیست ها رشد می کنند و خودشان نیز از بین می روند. با این حال، اگر این کیست ها به علت بیماری ایجاد شوند، ممکن است سرطانی باشند. در بسیاری از موارد علائم قابل مشاهده نیستند. با این حال، اگر این کیست ها را داشته باشید، ممکن است در چرخه قاعدگی خود، بی نظمی مشاهده کنید، احساس درد در هنگام حرکت روده داشته باشید، فشار مثانه، استفراغ و حالت تهوع را تجربه کنید.

خانم ها توجه کنید:
اولین خط درمان کیست کاهش وزن است و بعد انجام روزانه . برای برطرف شدن کیست ها هم باید زیر نظر پزشک باشید و دارو مصرف کنید و سایر روش های درمان خانگی میتوانند در کنار روش های درمانی مدرن کمک کننده باشند و روند بهبودی را سرعت ببخشند. هیچ گونه سند علمی و معتبر در زمینه درمان کیست تخمدان با عسل و سایر روش های گیاهی نیست اما در علم سنتی و تجربیات و اعتقادات قدیمی ها درمان هایی این چنینی توصیه میشود، در اینجا یک روش خانگی ساده برای درمان کیست تخمدان را معرفی می کنیم.
آلوئه ورا و عسل برای درمان سریع کیست تخمدان در خانه

عسل و آلوئه ورا در درمان کیست تخمدان
مواد لازم:
    آلوئه ورا
    عسل
طرز تهیه:
     برگ های آلوئه ورا را دو هفته در یخچال نگه دارید. پس از آن، آنها را رنده کرده و در آب فشار دهید.
     آبمیوه را با عسل مخلوط کنید. آن را در یخچال نگه دارید.
     پس از این، بهترین درمان خانگی برای درمان کیست تخمدان را در خانه دارید.
نحوه استفاده:
- یک قاشق چایخوری از این مخلوط را بردارید. یک تامپون را در این مخلوط خیس کنید. آن را در داخل واژن بگذارید. صبح آن را بردارید (دقت کنید قبل از وارد کردن هر ماده ای در واژن قبلش روی قسمت ران آن را تست کنید که به آلوئه ورا و عسل حساسیت نداشته باشید)
- همچنین می توانید ترکیبی از کافور و عسل را استفاده کنید. این درمان را به مدت 10 روز استفاده کنید، سپس 10 روز صبر کنید. همچنین از این درمان در طول پریودی خود استفاده نکنید.
- این درمان خانگی برای درمان کیست تخمدان 100٪ طبیعی است و همچنین استفاده از آن آسان است. درمان این روش عوارض جانبی ندارد. بنابراین، اگر در معرض این مشکل هستید، نگران نباشید.
 
تقویت درمان کیست تخمدان
در حالی که برگ های آلوئه ورا را برای درمان آماده می کنید، می توانید از ریشه کافور رنده شده استفاده کنید. مخلوط آب کافور و عسل را به نسبت 1: 1 مخلوط کنید. از این روش با استفاده از تامپون استفاده کنید. تامپون را در مخلوط بشویید، آنرا بمالید و بگذارید یک شب بماند.
    اگر از درمان کافور استفاده می کنید، قبل از استفاده از درمان آلوئه ورا، کمی صبر کنید. بعد از ده روز استفاده از درمان کافور، 10 روز از هیچ درمانی استفاده نکنید. سپس 10 روزه از درمان آلوئه ورا استفاده کنید.
    اگر می توانید، سیکل قاعدگی خود را هماهنگ کنید، که در طول ده روز استراحت باشد، زیرا نمی توانید در طول پریودی خود از این روش های درمانی استفاده کنید.
این درمان عالی است، زیرا نه تنها کیست ها را درمان می کند، بلکه زخم های رحم، ناباروری و سایر مشکلات زنان را نیز درمان می کند چون عسل یک ضدمیکروب است.

درمان کیست تخمدان با عسل، چگونه؟
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12

پربازدیدترین اخبار

گزارش ها

اسناد و گزارش‌های انجام شده در خصوص قوه قضاییه را بررسی کردیم

اسناد و گزارش‌های انجام شده در خصوص قوه قضاییه را بررسی کردیم

به خاطر گزارش تخلف شرکت نفت مدیرکل گمرک البرز برکنار شد

به خاطر گزارش تخلف شرکت نفت مدیرکل گمرک البرز برکنار شد

تدوین ۲ گزارش برجامی در مجلس

تدوین ۲ گزارش برجامی در مجلس

گزارش سازمان ملل درباره افزایش چشمگیر رفتار‌های غیراخلاقی کارکنان این سازمان

گزارش سازمان ملل درباره افزایش چشمگیر رفتار‌های غیراخلاقی کارکنان این سازمان

گزارشی از وصول مطالبات شرکت‌های تجهیزات پزشکی نداریم/ تولید کننده‌ها مخالف پرداخت بدهی با اوراق بهادار هستند

گزارشی از وصول مطالبات شرکت‌های تجهیزات پزشکی نداریم/ تولید کننده‌ها مخالف پرداخت بدهی با اوراق بهادار هستند